Erakooli tegevuse rahastus koosneb Haridus- ja Teadusministeeriumi eraldatud tegevuskulutoetusest, kohaliku omavalitsuse toetusest ja kooli õppemaksust (mis on väiksem kui 25% kuutöötasu alammäärast).

PJK õppemaks 2023/2024. õppeaastal on 1610 eurot, 1.-11. klassis. Vanemad tasuvad 1/4 aastasest õppemaksust iga aasta juulikuus enne vastava õppeaasta algust ning vastava õppeaasta õppemaksu jääk tasutakse õppeaasta jooksul igakuiselt 10 võrdses osas septembrist juunini (k.a) esitatud arve alusel.

Alates 2024/2025 õppeaastast on õppemaks 1771 eurot õppeaasta kohta. Õppemaks tõuseb seega 10 protsenti ehk 161 euro võrra.

Õppemaks katab riikliku õppekava täitmisega seotud täiendavad kulud, sh diferentseeritud õpe ja õpikeskkonna loomine.

Rahaliste raskustega PJK peredel on võimalik taotleda õppemaksuvabastust 10-100%.
 
Õppemaksuvabastuse korraga saab tutvuda siin

Haridus- ja Teadusministeerium viib läbi järelevalvet koolides kehtestatud õppemaksu üle ning lapsevanematel on võimalik tutvuda õppemaksuga seotud infomaterjaliga Haridus- ja Teadusministeeriumi veebilehel https://www.hm.ee/et/uudised/infomaterjal-erauldhariduskoolide-lapsevanematele
Küsimuste või arusaamatuste korral palun pöörduge kooli raamatupidamisse. 
 
E-arvete tellimise võimalus

Oleme liitunud Swedbank AS loodud lahendusega, mis pakub koolile võimalust saata lapsevanematele e-arveid panka.

Swedbank AS, Coop Pank AS ja AS LHV Pank kliendid saavad Swedbank AS süsteemi kaudu tellida e-arved ning seejärel saadab kool järgmisest kuust alates tasumiseks e-arved panka.
Lapsevanemad saavad internetipanka saabunud e-arve tasuda eeltäidetud maksevormil või vormistada püsimaksed.

Swedpangas saab lapsevanem e-arve saajaks registreerida valides Igapäevapangandus ja seejärel e-arved.
Coop Pank AS ja AS LHV Pangas saab tellida e-arve registreerides lisatud vormi kaudu  https://forms.gle/vWVNhRZL9Ke61mwZ9

Küsimuste korral kirjutage See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. aadressil.

 
 
EnglishEstonianFrenchGermanGreekItalianPortugueseRomanianRussianSpanish