Vastuvõtt Püha Johannese Kooli

Avatud on registreerimine vabadele kohtadele erinevates klassidesse, koduõppeosakonna 1.-9. klassi ja gümnaasiumi 11. klassi. Kandideerimiseks palume käesoleva või ka järgmiste aastate huvilistel peredel täita avaldus ja ankeet siin.
NB! 10. klassi vastuvõtuga seonduv teave on alammenüüs "Gümnaasium". Avalduse esitamine, vastuvõtutesti ja -vestluse kuupäeva valimine jms käib ainult keskkonnas sisseastumine.ee. Sama keskkonna kaudu teavitab kool ka tulemustest.

Võtame kõigi 1. klassi registreerunutega ühendust, et leppida kokku tutvumistunni aeg. Tutvumistunnile järgnevad vajadusel perevestlused.

2.-9. klassi kandideerijatel palume saata lisaks avaldusele ka kahe viimase aasta tunnistus See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Vajadusel võib õpilasele teha testid põhiainetes. Perioodil 15.06-15.08 esitatud avalduste kohtumisvestlused toimuvad mitte varem kui 16.08, täpne aeg antakse teada e-kirja teel.

Igal aastal komplekteerime ühe esimese poiste ja ühe tüdrukute klassi. Ootame esimestesse klassidesse kuni 24 poissi ja 24 tüdrukut. 

linda kirke

Lõpliku õpilasnimekirja kujunemisel on määravaks tutvumistunni ja vajaduse korral ka individuaalse kooliküpsusvestluse tulemused, kuuluvus kooli kogukonda (õpilaste õed-vennad, kooli töötajate lapsed) ja perevestlusel ilmnev kooskõla pere ja kooli väärtusruumi vahel. Tutvumistunnis vaadeldakse lapse käitumist rühmasituatsioonis ja hinnatakse kooliküpsust.

Avaldusi võtame vastu aastaringselt. Tutvumistunnid algavad jaanuarikuus.

Õppemaksu suurus on 1464 eurot aastas, millest 1/4 tasutakse suvel ettemaksuna ja 3/4 kümne koolikuu jooksul.

Rahaliste raskustega peredel on võimalik taotleda õppemaksuvabastust 10-100%.

Õppekeelest erineva kodukeelega laste vastuvõtu tingimuseks on piisav eesti keele oskus. Selle saavutamiseks palume vähemalt viimase koolieelse aasta käia eestikeelses lasteaias või omandada keel mõnel muul tõhusal viisil.
Võõra keeleruumiga kohanemisel tekkivad raskused võivad muserdada kogu isiksuse arengut. Tingimuste loomine lapse kooliõnne tagamiseks algab ammu enne kooli.
EnglishEstonianFrenchGermanGreekItalianPortugueseRomanianRussianSpanish