pyhajohannesHead haridustaset, toetavaid inimsuhteid ning loomingulisust soosivat õhkkonda peame kaasaja koolis iseenesestmõistetevaks - iga lapse, pere ning õpetaja loomulikuks õiguseks. Kristliku kooli puhul saame rääkida lisaväärtusest eelnevale. See on võimalus kogeda pühadust, tunda austust Kellegi kõrgema ja selle kaudu ka ligimese vastu ning sügavamalt mõtestada elu mõtet ja sihti. Kui võrrelda kooli korrusmajaga, siis lisaks esimese korruse kõrgele haridustasemele ja teise korruse heale psühhokliimale peame oluliseks ka kolmandat, hinge hoidvat ja harivat korrust.

Püha Johannese kool on eraalgatuslik põhikool Tallinnas, mis avas oma uksed 2013. aastal. Koolis õpib 335 last I-VIII klassis. Vastuvõtuga esimesse klassi lisandub igal aastal kaks klassikomplekti.

Kooli vastuvõtutingimuste kohta saab lähemalt lugeda siit. Õpilased ei pea olema õigeusklikud ega ristitud, peredelt eeldame kristliku maailmavaate aktsepteerimist.

Kooli juures tegutseb ka lasteaedeelkool ning huvikool.

Kool tegutseb rendipinnal aadressil Siili 14.

Erakooli tegevuse rahastus tuleb riiklikust pearahast, õppemaksust ja kohaliku omavalitsuse toetusest. Lapsevanemad maksavad õppemaksu 1210 eurot aastas, võimalik on taotleda osalist või täielikku õppemaksuvabastust.

2019. a märtsis omandas kool maalapi Kivimäe mändide all, kuhu plaanime rajada päris oma kodu. Vaata lisaks ja toeta meie südamesoovi siin!

uusmaja

 • FB KIVIMÄE KOGUPEREVÄLJ
  KIVIMÄE KOGUPEREVÄLJAK vajab nõmmekate hääli! Loe edasi
 • FB Jõulude teine tulemi
  Jõulude teine tulemine. Loe edasi
 • FB Õpetajate listi lugu
  Õpetajate listi lugulaul, II osa. Ei ma vaata AK-d, Delfit ega ammugi tee selfit… Üsna ära tüüdand MEET, hoopiks hüüaks - kus on kriit? Loe edasi
 • FB Teateid staabist jõu
  Teateid staabist jõulu eel. Loe edasi
 • FB Järelkaja.
  Järelkaja. Loe edasi
 • FB Kaasaegse tantsu juu
  Kaasaegse tantsu juures ja juurtest. Loe edasi
EnglishEstonianFrenchGermanGreekItalianPortugueseRomanianRussianSpanish