pyhajohannesHead haridustaset, toetavaid inimsuhteid ning loomingulisust soosivat õhkkonda peame kaasaja koolis iseenesestmõistetevaks - iga lapse, pere ning õpetaja loomulikuks õiguseks. Kristliku kooli puhul saame rääkida lisaväärtusest eelnevale. See on võimalus kogeda pühadust, tunda austust Kellegi kõrgema ja selle kaudu ka ligimese vastu ning sügavamalt mõtestada elu mõtet ja sihti. Kui võrrelda kooli korrusmajaga, siis lisaks esimese korruse kõrgele haridustasemele ja teise korruse heale psühhokliimale peame oluliseks ka kolmandat, hinge hoidvat ja harivat korrust.

Püha Johannese kool on eraalgatuslik põhikool Tallinnas, mis avas oma uksed 2013. aastal. Koolis õpib 335 last I-VIII klassis. Vastuvõtuga esimesse klassi lisandub igal aastal kaks klassikomplekti.

Kooli vastuvõtutingimuste kohta saab lähemalt lugeda siit. Õpilased ei pea olema õigeusklikud ega ristitud, peredelt eeldame kristliku maailmavaate aktsepteerimist.

Kooli juures tegutseb ka lasteaedeelkool ning huvikool.

Kool tegutseb rendipinnal aadressil Siili 14.

Erakooli tegevuse rahastus tuleb riiklikust pearahast, õppemaksust ja kohaliku omavalitsuse toetusest. Lapsevanemad maksavad õppemaksu 1210 eurot aastas, võimalik on taotleda osalist või täielikku õppemaksuvabastust.

2019. a märtsis omandas kool maalapi Kivimäe mändide all, kuhu plaanime rajada päris oma kodu. Vaata lisaks ja toeta meie südamesoovi siin!

uusmaja

 • FB Sinimustvalge fotoja
  Sinimustvalge fotojaht. Loe edasi
 • FB Juba kolmapäeval, 24.veebruaril, on Eesti Vabariigi aastapäev.
  Juba kolmapäeval, 24.veebruaril, on Eesti Vabariigi aastapäev. Loe edasi
 • FB Hoolivust ja armastu
  Hoolivust ja armastust. Loe edasi
 • FB Tänasest on avatud õ
  Tänasest on avatud õpilastööde ühisnäitus "Ootus" Kullo Lastegaleriis! Loe edasi
 • FB Tooge lumi meile!
  Tooge lumi meile! Loe edasi
 • FB Suur tänu hääletamas
  Suur tänu hääletamast ning kaasa elamast Kivimäe kogupereväljaku projektile Tallinna kaasava eelarve ideekonkursil. Loe edasi
EnglishEstonianFrenchGermanGreekItalianPortugueseRomanianRussianSpanish