Vastuvõtt Püha Johannese Kooli

linda kirke

Vastuvõtt 1. klassi

Igal aastal komplekteerime ühe esimese poiste ja ühe tüdrukute klassi (kuni 24 poissi ja 24 tüdrukut). Avaldusi võtame vastu aastaringselt, aga 2024/25 sügisel alustavasse I klassi lõpeb see etapp 20.01.2024. Avalduse palume esitada SIIN.

Võtame kõigi 1. klassi registreerunutega ühendust, et leppida kokku tutvumistunni aeg (kuni klassi komplekteerimiseni). Tutvumistunnid algavad jaanuari lõpus. Tutvumistunnis vaadeldakse lapse käitumist rühmasituatsioonis ja hinnatakse kooliküpsust. Tutvumistunnile järgnevad vajadusel perevestlused.

Lõpliku õpilasnimekirja kujunemisel on määravaks tutvumistunni ja vajaduse korral ka individuaalse kooliküpsusvestluse tulemused, kuuluvus kooli kogukonda (õpilaste õed-vennad, kooli töötajate lapsed) ja perevestlusel ilmnev kooskõla pere ja kooli väärtusruumi vahel.

Õppekeelest erineva kodukeelega laste vastuvõtu tingimuseks on piisav eesti keele oskus. Selle saavutamiseks palume vähemalt viimase koolieelse aasta käia eestikeelses lasteaias või omandada keel mõnel muul tõhusal viisil.
Võõra keeleruumiga kohanemisel tekkivad raskused võivad muserdada kogu isiksuse arengut. Tingimuste loomine lapse kooliõnne tagamiseks algab ammu enne kooli.
 

Vastuvõtt 10. klassi

10. klassi vastuvõtuga seonduv teave on alammenüüs "Gümnaasium"

 

Vastuvõtt ülejäänud klassidesse

Seoses uude ja päris oma koolimajja kolimisega saame täita klassides olevad vabad  kohad. Vabu kohti on üksikutes klassides. Vabadele kohtadele võtame õpilasi vastu aastaringselt, sh ka koduõppeosakonna 1.-9. klassi.

2.-11. klassi kandideerijatel palume saata lisaks avaldusele ka kahe viimase aasta tunnistus aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Vajadusel võib õpilasele teha testid põhiainetes. Perioodil 15.06-15.08 esitatud avalduste kohtumisvestlused toimuvad mitte varem kui 16.08, täpne aeg antakse teada e-kirja teel.

 

Avalduse esitamine

Käesoleva või ka järgmiste aastate huvilistel peredel palume kandideerimiseks täita avaldus ja ankeet SIIN.

 

Õppemaks

Õppemaks 2023/24. õppeaastal on 1610 eurot aastas, millest 1/4 tasutakse suvel ettemaksuna ja 3/4 kümne koolikuu jooksul. Rahaliste raskustega peredel on võimalik taotleda õppemaksuvabastust 10-100%.

EnglishEstonianFrenchGermanGreekItalianPortugueseRomanianRussianSpanish