27.‒29. veebruaril toimub Tallinnas ja Laulasmaal rahvusvaheline haridus- ja teoloogiakonverents „Loojast loovuseni: loovus teoloogia, pedagoogika ja psühholoogia perspektiivis“. Juba teist aastat leiab Püha Johannese Kooli konverents aset koostöös Arvo Pärdi Keskusega.


Seekordse konverentsi keskmes on küsimus loovusest, mida püütakse mõista erinevate teadusvaldkondade abil. Kas loovus tähendab alati innovatsiooni? Kas loovus ja traditsioon välistavad või täiendavad teineteist? Kas on vaja alati olla originaalne? Kuidas käsitleda loovust hariduses? Need on vaid mõned vaatenurgad, mida ettekannetes käsitletakse.

Konverentsi esinejate hulgas on rahvusvaheliselt tuntud teolooge, õpetajaid, psühholooge ja loomeinimesi, nagu Diokleia metropoliit Kallistos Ware, psühholoogiaprofessor Renos Papadopoulus, helilooja ja muusikateadlane, ülempreester Ivan Moody ja paljud teised.

Kõik ettekanded tõlgitakse sünkroonselt eesti, inglise ja vene keelde.

27. ja 29. märtsil toimub konverents Püha Johannese Koolis (Siili 14, Tallinn), 28. veebruaril Arvo Pärdi Keskuses (Kellasalu tee 3, Laulasmaa).

Vaata lähemalt konverentsi päevakava ning esinejaid: https://konverents.pjk.ee/kava.
 

Lisainfo:

Pille-Katrin Levin: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (eestikeelne teave)
Irina Pärt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (teave vene ja inglise keeles)
Tel: +372 5088470 (Irina Pärt)

  • Töö ja vile!
  • "Loojast loovuseni" järelkaja. Meie aasta suursündmus hariduskonverentsi näol on selleks korraks läbi, ent meeltes ja mõjudes kestab veel kaua.
  • Vastuvõtt 7. klassi. Kuulutame välja vastuvõtu toredatele ja tragidele noortele meie tuleva õppeaasta 7. klassi. Meil on sõbralikud suhted, õpihimulised õpilased ja lahked õpetajad. Rohkem rõõmu, rahu ja vaikust pealekauba.