Jälle on käes see varasuvine nädalavahetus, kus kõik meie kooli pered võtavad rännukoti selga ja suunduvad nelja ilmakaarde telkima.

3929 untitled shoot

Kõigepealt jagame teiega muljeid kolmanda klassi perelaagrist Saaremaal. Saarel on on päevad pikad, emad-isad lahked ja lapsed vabad! Kolme päeva sisse mahuvad käigud mere äärde, metsa, rappa, dendraariumisse, taluõuele, Maasi linnusesse, Pöide kirikusse, Reomäe kloostrisse (varastele ärkajatele). Ja imekombel jääb selle kõige kõrvalt palju aega mängimiseks, suhtlemiseks ja lihtsalt olemiseks, isadele rannal tuulelohe lennutamiseks. Saaremaa jääb meile meelde tõelise päikesesaarena. Aitäh Miina perele, kes meie telklaagrit oma suvekodus nii õdusalt võõrustas!

https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/jquery/2.1.1/jquery.min.js" type="text/javascript">https://unpkg.com/nanogallery2@2.4.1/dist/css/nanogallery2.min.css" rel="stylesheet" type="text/css">https://unpkg.com/nanogallery2@2.4.1/dist/jquery.nanogallery2.min.js">https://www.pjk.ee/nanogp2/nanogp2.php", "album": "ACz3Ig3NswGDNWSneOjGz29LwPiTMp_vmNf-CfEYTCRIit2PtPz-I2_bF0abvI1FNqgVjXShjY--","thumbnailHeight": 220,"thumbnailWidth": "auto", "thumbnailLabel": { "display": false },"thumbnailAlignment":"center","viewerToolbar": {"standard": "minimizeButton, shareButton, fullscreenButton","minimized": "minimizeButton, fullscreenButton, downloadButton, infoButton" },"viewerTools": {"topRight": "playPauseButton, zoomButton, fullscreenButton, closeButton" } }'>

EnglishEstonianFrenchGermanGreekItalianPortugueseRomanianRussianSpanish