Suurtel Jussikestel sai täis kaunis peatükk, nüüd kutsub koolikell.

Kaunil maikuuõhtul lõpetasid lasteaia-aja meie Jussikeste rühma koolieelikud ehedusest, headusest ja lootusest tulvil etendusega Pöial-Liisist. Õnnitleti tublisid ja sõbralikke lõpetajaid. Südamlike emade esindus tänas meie võrratuid õpetajaid. Liigutava kõne oma kolleegide tunnustamiseks pidas ka lasteaia imeline õppejuht ja õpetaja Katrin. Järgnes maasika- ja jäätisepidu rühmas.
Aatriumis on avatud näitus laste keraamilistest seinakelladest, mis valmisid võlur-õpetaja Olga kunstitundides.
Sügav kummardus meie kõige pisemate tõelise tarkuse ja armastusega hoidmise ning kasvatamise eest, kallid Katrin, Ülle, Nastja, Elbe, Minna, Olga, Kärt, Jarmo ja Ethel!
Vaata kõiki pilte siit.