Sügisel veel uued, aga nüüd juba väga omased õpetajad kogunesid traditsioonilisel tänuõhtusöögil.

3929 untitled shoot

Õpetajatele valmistasid esmaklassilised road 1. lennu gümnasistid Sander, Gert ja Kaspar, kes koos ülemkelner Romaniga pakkusid uutele õpetajatele kodurestorani väärilist gurmee- ja õhustikuelamust koos õdusa muusika ja meeleoluka üllatusega pop-up restoraniks kujundatud käsitöö klassis. Suur tänu õpetaja Kairetile armastusega täidetud ruumi loomise eest ning õpetaja Kalevile selle helisema panemise eest! Õhtu jooksul jagasid uued õpetajad oma muljeid esimesest õppeaastast, millest jäi kõlama tänu ja rõõm. Paljud neist tõid välja, et aeg lendas ja palju oli väljakutseid, ent õppisid selle aastaga väga palju ja avaldasid tänu, et just siia kooli on tulnud. Tõdeti, et meie koolis õpivad ja arenevad isiksustena ka õpetajad ning seda rohkem kui kusagil mujal. Erilised tänusõnad kuulusid nii õhtu korraldanud noormeestele kui ka kolleegidele, kes olid olnud terve õppeaasta vältel ääretult toetavad ja sõbralikud. Samuti rõhutati, kui erilised on meie kooli õpilased ja kui sügavatel teemadel ning siiralt nendega saab arutleda.

EnglishEstonianFrenchGermanGreekItalianPortugueseRomanianRussianSpanish