Gümnaasiumi mõtteline alusmüür on kerkimas.

gümn

 

10. aprillil said gümnaasiumiosa juhi Oleg Shvaikovsky kutsel kokku esimesel uut kooliastet ettevalmistaval mõtterännakul osalejad. Küllap oli tol kevadisel laupäeval õhus elevust ja värskust, nagu üheksa aastat tagasi, kui kogu meie kool oli pelgalt mõte, ilus unistus. Samas on vahepeal ka palju muutunud – oleme rikkamad nii keerukamate kui ka rõõmsamate kogemuste võrra, meie peredest ja õpetajatest koosnev kogukond on kasvanud, noorusliku tuhina kõrval on kooli areng toonud kaasa küpsust ning oskust olla tänulik ühise teekonna eest. Seekordne ajurünnak otsiski vastust küsimusele, mil viisil meie kool toimib, mille poolest ta eristub ning kuidas aastate jooksul tekkinud sünergia meid järgmiste sihtideni viia võiks. Otsinguid ja arutelu ühiste väärtuste, kogemuste ja ideaalide sõnastamisel modereeris koolitaja Marko Lepik.

EnglishEstonianFrenchGermanGreekItalianPortugueseRomanianRussianSpanish