Kahed talgud.

3929 untitled shoot

Möödunud nädalavahetusel oli koolil hoog sees: kes vedas palke, kes ragistas ajusid, kes mõlemat! Laupäeval leidis meie loodava gümnaasiumiosa juhi Oleg Shvaikovsky kutsel aset innustav esimene ajurünnak-mõtterännak järgmise kooliastme radadel. Neile, kes seda rada mööda kõndisid, meenutas õhkkond uue alguse värskust, mis valitses ka üheksa aastat tagasi, kui kogu meie kool oli veel vaid mõte, unistus. Kuid nüüd, ühe teekonna võrra rikkamana, on tunne ka mõneti teistsugune: nooruslikule innule on lisandunud meie peredest ja õpetajatest koosnev kogukond, kogemus, tänulikkus olnu eest, nii raskuste kui rõõmu eest. Saime seekord juba toetuda aastate jooksul tekkinud sünergiale. Mõtlesime selle üle, kuidas meie kool toimib ja kuidas erineb teistest. Otsisime ühiselt oma teed edasi, mis peegeldaks meie väärtusi, kogemust ja ideaale. Otsinguid modereeris koolitaja Marko Lepik. Pühapäeval aga olid 5P klassi vabatahtlikud poisid ja pered abiks Kivimäe 25 krundi puhastamisel okstest. Ka see on ilus sünergia avaldus, mille üle meie kool väga rõõmustab. Suur aitäh Rometi isale ja kõigile osalejaile!

EnglishEstonianFrenchGermanGreekItalianPortugueseRomanianRussianSpanish