FACULTY

Aile Tooming
Eesti keele ja kirjanduse õpetaja
aile.tooming(ät)pjk.ee
Anneli Räisa
Eripedagoog
anneli.raisa(ät)pjk.ee
Anri Kivil
3. lennu poiste klassijuhtaja, loodusainete õpetaja, II kooliastme juhataja
anri.kivil(ät)pjk.ee
Anti Kodas
IT-juht, heakorraülem
anti.kodas(ät)pjk.ee
Anu Aaslepp
Raamatupidaja
anu.aaslepp(ät)pjk.ee
Daniel Reinaru
3. lennu tüdrukute klassijuhataja, muusikaõpetaja, inimeseõpetuse õpetaja, kaunite kunstide õppetooli ja muusikakooli juhataja, haridustehnoloog
daniel.reinaru(ät)pjk.ee
Diana Liiv
Klaveriõpetaja
diana.liiv(ät)pjk.ee
Diana Vegera
Lasteaiaõpetaja assistent
diana.vegera(ät)pjk.ee
Eike Ülevain
Balletiringi õpetaja
Marrit Andrejeva
Inimeseõpetuse õpetaja
marrit.andrejeva(ät)pjk.ee
Eva-Maria Kodas
Kooli perenaine, sekretär; lapsehoolduspuhkusel
eva.kodas(ät)pjk.ee
Eve Viilma
Kooliõde
eve.viilma(ät)pjk.ee
Evely Timuska
7. lennu poiste klassiõpetaja (eesti keel ja matem), õppejuht
evely.timuska(ät)pjk.ee
Georgi Orlov
Kehalise kasvatuse õpetaja
georgi.orlov(ät)pjk.ee
Helerin Oksa
viiuliõpetaja
helerin.oksa(ät)pjk.ee
Hella Mällo
Võimlemisringi õpetaja
Hemmelin Malken
Keraamika- ja skulptuuriringi õpetaja
Ille Kaseste
1. lennu B klassijuhataja, inglise keele õpetaja
ille.kaseste(ät)pjk.ee
Ilona Muhel
Koorijuht
ilona.muhel(ät)pjk.ee
Immanuel Pärt
Haldusjuht
immanuel.part(ät)pjk.ee
Inga Läänemets
Kogukonnatöö majarühma koordinaator
inga.laanemets(ät)pjk.ee
Ingrid Kerma
Eelkooliõpetaja
ingrid.kerma(ät)pjk.ee
Inna Sibul
Vene keele õpetaja, vene keele ainesektsiooni juhataja
inna.sibul(ät)pjk.ee
Irina Paert
Hariduskeskuse juht, Tervikliku hariduse fondi tegevjuht
irina.paert(ät)pjk.ee
Jekaterina Jablokova
Vene keele õpetaja
jekaterina.jablokova(ät)pjk.ee
Jelizaveta Reitsakas
Matemaatika- ja informaatikaõpetaja
Jelizaveta.Reitsakas(ät)pjk.ee
Jelizaveta Starosta
Inglise keele õpetaja, lapsehoolduspuhkusel
lisa.starosta(ät)pjk.ee
Johanna-Leena Känd
Väikeklassiõpetaja, keelekümbluse koordinaator, eripedagoog
johanna.kand(ät)pjk.ee
Joonas Sildre
Arvuti- ja koomiksijoonistamise ringi õpetaja
joonas.sildre(ät)pjk.ee
Jürgen Leesmann
Kehalise kasvatuse õpetaja, spordi- ja liikumise õppetooli juhataja
jurgen.leesmann(ät)pjk.ee
Kadi Lääne
2. lennu poiste klassijuhataja, eesti keele ja kirjanduse õpetaja
kadi.laane(ät)pjk.ee
Kadi Uibo
Muusikaõpetaja
kadi.uibo(ät)pjk.ee
Kaja Lindal
6. lennu tüdrukute klassiõpetaja (eesti keel, matem)
kaja.lindal(ät)pjk.ee
Kardi Laansoo
6. lennu poiste klassiõpetaja (eesti keel, matem), eripedagoog
kardi.laansoo(ät)pjk.ee
Kärt Tõnisson
Balleti ja kaasaegse tantsu õpetaja
kart.tonisson(ät)pjk.ee
Kärt Ülper
4. lennu tüdrukute klassijuhataja, loodusõpetus, matemaatikaõpetaja
kart.ulper(ät)pjk.ee
Katrin Kookmaa
Matemaatikaõpetaja
katrin.kookmaa(ät)pjk.ee
Kauri Kallas
Keraamika- ja skulptuuriringi õpetaja
Kristiina Kivil
Pikapäevarühmaõpetaja
kristiina.kivil(ät)pjk.ee
Kristiine Otsing
Kooli perenaine
kristiine.otsing(ät)pjk.ee
Külli Veerberk
Raamatupidaja
kylli.veerberk(ät)pjk.ee
Liina-Riin Olmaru
Inimeseõpetuse õpetaja
liina.olmaru(ät)pjk.ee
Liisbet Leedjärv
5. lennu tüdrukute klassijuhataja, saksa keele õpetaja, loodusõpetus
liisbet.leedjarv(ät)pjk.ee
Liisi Hein
Väikeklassiõpetaja, logopeed, eripedagoog, HEV-koordinaator
liisi.hein(ät)pjk.ee
Liivika Simmul
1. lennu A klassijuhataja, inimeseõpetuse õpetaja, direktor, kirjandus
liivika.simmul(ät)pjk.ee
Lüüli Kogermann
Inglise keele õpetaja, võõrkeele ainesektsiooni juhataja
luuli.kogermann(ät)pjk.ee
Maarian Toompere
Koorijuht
maarian.toompere(ät)pjk.ee
Marge Bulak
Puhastusteenindaja
marge.bulak(ät)pjk.ee
Marina Luchina
Köögitöötaja
Marina Verner
Puhastusteenindaja
marina.verner(ät)pjk.ee
Marko Pachel
Robootikaringi õpetaja
marko.pachel(ät)pjk.ee
Matteo Laurenzi
Kitarriõpetaja
matteo.laurenzi(ät)pjk.ee
Mattias Tirmaste
Kitarriõpetaja
mattias.tirmaste(ät)pjk.ee
Mery Kodavere
2. lennu tüdrukute klassijuhataja, inglise ja hispaania keele õpetaja
mery.kodavere(ät)pjk.ee
Monika Pullerits
Rütmikaõpetaja
monika.pullerits(ät)pjk.ee
Nete Tutsu
Pikapäevarühma- ja eelkooliõpetaja
nete.tutsu(ät)pjk.ee
Oleg Kivva
Meistrimees
oleg.kivva(ät)pjk.ee
Olga Dvortsova
Vene keele õpetaja; lapsehoolduspuhkusel
olga.dvortsova(ät)pjk.ee
Olga Novikova
Kunsti- ja käsitööõpetuse õpetaja; kunsti-, käsitöö- ja tehnoloogia ainesektsiooni juhataja
olga.novikova(ät)pjk.ee
Pille-Katrin Levin
Projektijuht
pillekatrin.levin(ät)pjk.ee
Piret Viirma
Kokk
piret.viirma(ät)pjk.ee
Rabia
Köögitöötaja
rabia(ät)pjk.ee
Ramy Randlaht
5. lennu poiste klassijuhataja, matemaatikaõpetaja, eripedagoog, eesti keel
ramy.randlaht(ät)pjk.ee
Risto Kals
Kehalise kasvatuse õpetaja
risto.kals(ät)pjk.ee
Sandra Karu
Klassiõpetaja, eelkooliõpetaja; lapsehoolduspuhkusel
sandra.karu(ät)pjk.ee
Silja Maasing
Sekretär-juhiabi
silja.maasing(ät)pjk.ee
Svetlana Šilenok
Vene keele õpetaja
svetlana.silenok(ät)pjk.ee
Taissia Javorskaja
Puhastusteenindaja
Tarmo Johannes
Flöödiõpetaja
Tatjana Kozlova-Johannes
Muusikakooli süvasuuna õpetaja
tatjana.kozlova(ät)pjk.ee
Tatjana Kuzovkina
Vene keele õpetaja
tatjana.kuzovkina(ät)pjk.ee
Tiina Mölder
Tantsuõpetaja
tiina.molder(ät)pjk.ee
Ülle Haav
Inglise keele õpetaja
ylle.haav(ät)pjk.ee
Eda Hallmägi
Klassijuhataja abi
eda.hallmagi(ät)pjk.ee
Elina Sildre
Kunstiringijuhendaja
elina.sildre(ät)pjk.ee
Elle Saar
Lasteaiaõpetaja
elle.saar(ät)pjk.ee
Keidi Kaitsa
Ajalooõpetaja ja projektijuht
keidi.kaitsa(ät)pjk.ee
Grete Veedla
Pikapäevarühmaõpetaja
grete.veedla(ät)pjk.ee
Kristi Uustalu
Personali- ja koolitusspetsialist
kristi.uustalu(ät)pjk.ee
Anneli Laasi
Kalligraafiaõpetaja
anneli.laasi(ät)pjk.ee
Anu Randma
Kontsertmeister tantsutunnis
Birgit Püve
Fotograafiaõpetaja
birgit.puve(ät)pjk.ee
Gajane Meletjan
Muusika- ja solfedžoõpetaja
gajane.meletjan(ät)pjk.ee
Kadre Saar
7. lennu tüdrukute klassiõpetaja (eesti ke, matem, loodus, kunst-tööõpetus), loodusõpetus
kadre.saar(ät)pjk.ee
Katreen Ristimets
Viiuliõpetaja
katreen.ristmets(ät)pjk.ee
Larissa Panova
Vene keele õpetaja
larissa.panova(ät)pjk.ee
Linda Tender
Abiõpetaja, pikapäevarühmaõpetaja
linda.tender(ät)pjk.ee
Maksim Korvatšov
Puutööringi õpetaja
Merle Liivak
Kommunikatsioonijuht
merle.liivak(ät)pjk.ee
Mihhail Karpuhhin
Kokk
mihhail.karpuhhin(ät)pjk.ee
Oksana Lohinova
Klaveriõpetaja
oksana.lohinova(ät)pjk.ee
Toomas Tõnissoo
Tehnoloogiaõpetaja
toomas.tonissoo(ät)pjk.ee
Hannes Praks
Arhitektuurikooli õpetaja
hannes.praks(ät)pjk.ee
Anne Ersling
Abiõpetaja
anne.ersling(ät)pjk.ee
Pirjo Kullerkupp
Keraamikaõpetaja
pirjo.kullerkupp(ät)pjk.ee
Jorma Sarv
Poisteansambli õpetaja
jorma.sarv(ät)pjk.ee
Riina-Ingel Keskpaik
inglise, saksa ja prantsuse keele asendusõpetaja
riinaingel.keskpaik(ät)pjk.ee
Hindrek Taavet Taimla
Inglise keele ja geograafia õpetaja
taavet.taimla(ät)pjk.ee
Argo Ilves
Arvutiõpetaja
argo.ilves(ät)pjk.ee