|
Meie koolieluga käisid tutvumas riigikogulased Annely Akkermann, Priit Sibul ja Triin Rait.
Hubane ja väga hea gümnaasium nelja perspektiivika suunaga.
Kuju ja disaini ning loodusesuuna gümnasistid püüdsid suunakursusel kevade potti.
Abituriendid 12R klassist saavutasid TalTechi inseneeria võistlusel "Enginaator" vinge tulemuse ja jõudsid 8 parema hulka.
Olen raskelt halvatud paljudes pattudes ja ülekohtustes tegudes.
PJK ootab talguampsudele!
X klassi õppetöö viis Nõmme klaasikotta vitraaži ja vaagnaid tegema.
Rõõmustavad tulemused matemaatika- ja nuputamisvõistlustelt!
PJK gümnasistidest kübertiim käis Eesti Lennuakadeemias, kuhu nad said kutse preemiaks KüberPuuringu III koha eest.
VHK XI klassi õpilased Rio ja Kaspar Aleks uurisid, miks meie õpilaste rahulolu kooliga on kõrgem kui VHKs.
Kes on vaga ja jumalakartlik, kosutagu end sellest kaunist kirkast pühast.
|
||