???? Püha Johannese huvikooli häid uudiseid armsate sõpradega ja võid tasuks saada purgi kosutavat mett!

3929 untitled shoot

??????? ????? ????????, ??? ?? ?ü???õ????????? ?????????? ??-?? ?. ????, ????? ?–??-????????? ????? ????õ???????? ??????. Liikumine teeb ilusaks ja terveks, liitu sportiliku tiimiga Püha Johannese huvikoolis, kus on professionaalsed õpetajad, uued kaasaegsed ruumid ja mis asub Nõmme mändide all. Oodatud on kõik, ka need, kes meie kooliga seotud ei ole, samuti need, kel traditsiooniline koolitee juba käidud või alles ees. Registreerimine käib, veel jõuab! Uuri lähemalt: https://sites.google.com/pjk.ee/huvikool Jagamismängus osalevad kõik, kes jagavad vähemalt ühte huvikooli postitust + jätavad jälje kommentaaridesse, nt "Jagasin", "Soovitan", "Head uudised" vms ?. Kelle omaks saab mesi, selgub 30. septembril. #Iluvõimlemine #LiikudesIlusaksJaTerveks #PJKhuvikool #GreteToomsalu
 • FB Spordipäev oli meil
  Spordipäev oli meil igati hoogne! Loe edasi
 • FB ???? PJK huvikoo
  ???? PJK huvikooli häid uudiseid armsate sõpradega ja võid tasuks saada purgi kosutavat mett! Loe edasi
 • FB Üle pika aja pidasim
  Üle pika aja pidasime vanavanemate päeva jälle koolis. Loe edasi
 • FB Jaga PJK huvikooli h
  Jaga PJK huvikooli häid uudiseid armsate sõpradega ja võid saada purgi kosutavat mett! Loe edasi
 • FB Ilmekaid hetki meie
  Ilmekaid hetki meie kõige uuema lennu esimesest koolipäevast. Loe edasi
 • FB Kes me sellised olem
  Kes me sellised oleme? Loe edasi
 • FB See meie koolimaja s
  See meie koolimaja sündimise protsess on õpetus. Loe edasi
 • FB Nõmme linnaosa vanem
  Nõmme linnaosa vanema Karmo Kuri tervitussõnad uue koolihoone avamise puhul. Loe edasi