Jaga PJK huvikooli häid uudiseid armsate sõpradega ja võid saada purgi kosutavat mett!

3929 untitled shoot

????????? ??????? ?? ??????? ??????? ??????????! Nõmme mändide all avab uksed huvikool, kuhu on oodatud ka kõik need, kes meie kooliga seotud ei ole, samuti need kel traditsiooniline koolitee juba käidud või veel ees. Vaata videot, tule proovi ja kes teab, ehk saab väike maailmaavastaja Beebikoolist lisaks rõõmsale tujule, uutele kohtumistele ja oskustele kaasa ka esimese muusikapisiku?! Registreerumine käib. Veel jõuab! Uuri lähemalt https://sites.google.com/pjk.ee/huvikool Jagamismängus osalevad kõik, kes jagavad huvikooli postitusi + jätavad jälje kommentaaridesse, nt "Jagasin", "Soovitan", "Beebid on tõelised nunnupallid" vms. Kelle omaks saab mesi, selgub 30. septembril ? #Beebikool #PJKhuvikool
 • FB Ilmekaid hetki meie
  Ilmekaid hetki meie kõige uuema lennu esimesest koolipäevast. Loe edasi
 • FB Kes me sellised olem
  Kes me sellised oleme? Loe edasi
 • FB See meie koolimaja s
  See meie koolimaja sündimise protsess on õpetus. Loe edasi
 • FB Nõmme linnaosa vanem
  Nõmme linnaosa vanema Karmo Kuri tervitussõnad uue koolihoone avamise puhul. Loe edasi
 • FB
  "Mul on väga eriline soe tunne täna koos teiega siin olla. Loe edasi
 • FB Suur tänupüha Kivimä
  Suur tänupüha Kivimäel. Loe edasi
 • FB Kuldse linna poole p
  Kuldse linna poole püüeldes. Loe edasi
 • FB Gümnaasium tõstab ti
  Gümnaasium tõstab tiibu! Loe edasi