đŸšČ HĂ”issa!

3929 untitled shoot

Hea meel on teatada, et NULA inkubaatori tĂ€navuste vĂ€ljavalitute hulka pÀÀses ka meie kooli Asendusvelo algatus! See on rattaringlussĂŒsteem, mis annab Ă”petajatele ja Ă”pilastele vĂ”imaluse ja vabaduse minna ĂŒheskoos tervislikul moel kooli vahetust lĂ€hedusest kaugemale Ă”ppima, sĂ”ltumata sellest, kas kas laps on oma rattaga kooli tulnud vĂ”i mitte. Õpetajate Anri Kivili ja Pille-Riin Karuse veetava ettevĂ”tmise sisuks on hankida koolile igas suuruses kasutatud jalgrattaid ja lasta need korda teha, nii et neid saaksid lĂŒhematel Ă”ppesĂ”itudel kasutada Ă”pilased ja Ă”petajad, kes oma rattaga koolis kĂ€ia ei saa vĂ”i kellel oma ratast pole. Soovime ettevĂ”tmisele head hoogu, nii et me koolipĂ€evad muutuksid veelgi liikumis- ja loodussĂ”bralikumaks!
 • FB Üha enam pöördutakse
  Kooli seisukoht Ukrainas toimuva kohta (avaldatud 10.03.22). Loe edasi
 • FB Eelmisel nĂ€dalal toi
  Eelmisel nÀdalal toimus meie koolis esimest korda Vaba Lava, kus Ôpilased said oma musikaalsust ja loomingulisust nÀidata. Loe edasi
 • FB đŸŽčVennad Johann (5.
  đŸŽčVennad Johann (5. Loe edasi
 • FB Vaba Lava viimased e
  Vaba Lava viimased ettevalmistused kÀivad, vÀga suur rÔÔm, et oled ka ikka tulemas! Loe edasi
 • FB Muusikalisi etteaste
  Muusikalisi etteasteid ja rÔÔmu pingutusest jagus ka eilsesse, mil leidis aset PJK Huvikooli kevadkontsert! Loe edasi
 • FB MĂ”nikord tekib konts
  MĂ”nikord tekib kontserdil eriline ĂŒhes olemise tunne. Loe edasi
 • FB Otsid ĂŒrituse vĂ”i ko
  Otsid ĂŒrituse vĂ”i kohtumise tarvis inspireerivaid ruume? Loe edasi
 • FB KolmapĂ€eval, 5.
  KolmapÀeval, 5. Loe edasi