Eelmisel nädalal toimus meie koolis esimest korda Vaba Lava, kus õpilased said oma musikaalsust ja loomingulisust näidata.

3929 untitled shoot

Tõesti imeline, kuidas muusika ja loovus meid ühendavad ning meil oli lõbus terve õhtu! Noorte hulgas on nii palju andekaid lauljaid, tantsijaid ja pillimängijaid ning kava ulatus Nirvanast Bachini. Täname korraldajaid, esinejaid ja publikut, kes sellest õhtust osa võtsid. Teie entusiasm ja toetus tegid sellest tõeliselt unustamatu sündmuse! Nüüd on PJK Vaba Lava traditsioon sündinud ja üks on kindel, meie kooli talentide varu on lõputu! Hoidke oma kõrvad ja silmad lahti, sest järgmine kooli muusikaline sündmus ei lase ennast kaua oodata ja te ei taha seda maha magada! Vihje, tulemas on: 5.05 kl 17-18.30 Bändide kontsert Nõmme Kultuurikeskuses 17.05 kl 16 Emadepäeva kontsert koolis Fotod: Renno Rüütli, Kärol Lisett Lääts, Karmen Kaukver #PJK #VabaLava #ÕnnelikKoolipere #ÕnnelikudÕpilased

 • Ukraine
  School's Position on War in Ukraine (published on 10 March 2022) Loe edasi
 • FB 🎹Vennad Johann (5.
  🎹Vennad Johann (5. Loe edasi
 • FB Vaba Lava viimased e
  Vaba Lava viimased ettevalmistused käivad, väga suur rõõm, et oled ka ikka tulemas! Loe edasi
 • FB Muusikalisi etteaste
  Muusikalisi etteasteid ja rõõmu pingutusest jagus ka eilsesse, mil leidis aset PJK Huvikooli kevadkontsert! Loe edasi
 • FB Mõnikord tekib konts
  Mõnikord tekib kontserdil eriline ühes olemise tunne. Loe edasi
 • FB Otsid ürituse või ko
  Otsid ürituse või kohtumise tarvis inspireerivaid ruume? Loe edasi
 • FB Kolmapäeval, 5.
  Kolmapäeval, 5. Loe edasi
 • FB Reedel võtsid IX kla
  Reedel võtsid IX klassi hispaania keele õpilased ette kokkamise ja valmistati pinchosid ehk tikusuupisteid. Loe edasi