Kujundava hindamise arengud maailmas, Eestis ja Püha Johannese Koolis.

3929 untitled shoot

"Kui me näeme kujundavad hindamist vaid sümbolite süsteemina - et asendame hinde lihtsalt naerunäo või karupildiga, siis tõesti võib öelda, et see sobib ainult esimeses klassis." https://soundcloud.com/user-764078947/kujundava-hindamise-arengud-maailmas-eestis-ja-puha-johannese-koolis Uues taskuhäälingu saates kõnelevad meie õpetajad Anne Hiio, Liisbet Leedjärv ja Liivika Simmul kujundavast hindamisest, selle tähendusest ja juurutamisest Püha Johannese Koolis. Saates räägime, kuidas ja milleks pandi alus kujundavale ehk õppimist toetavale hindamisele, missugused on selle rakendamise põhitõed ja põhimõtted mujal ja meie koolis ning kuidas on selle rakendamise protsess kulgenud just meie koolis õpetaja Liisbeti koostatud magistritöö põhjal. Taskuhäälingu kutsus pöördelisel ja võimalusterohkel eelmisel kevadel ellu Püha Johannese Kooli juures tegutsev Tervikliku Hariduse Fond, mille missiooniks on toetada elusa ja tervikliku hariduse arengut ning aidata rajada terviklikku kooliruumi nii füüsilises kui ka väärtusruumilises mõttes. #puhajohannesekool #pjk #elusharidus #hooandja