Kool teeb õpetajale pai.

3929 untitled shoot

Tervis on meie kõigi jaoks hinnaline vara. Kooli jaoks on suures hinnas oma õpetajate tervis ja heaolu. Nii on see olnud alati, aga laiemalt on seda hakatud märkama viimasel kriisiaastal, kui uued olukorrad ja ülesanded õpetajate jõudluse ja tervise veelgi enam proovile panid. Soovides õpetajaid nende panuse eest tänada, sündiski eelmise aasta lõpus meie kooli ja Confido Meditsiinikeskuse koostöös uus tervishoiulahendus, mis seab rõhu terviseprobleemide ennetamisele ja muudab enda tervise eest hoolitsemise õpetajate jaoks senisest lihtsamaks. Confido on erameditsiiniettevõte ja pakub teenuseid, mis laiendavad ja täiendavad klassikalist tavameditsiini. Asutuses töötab palju üleriigiliselt tuntud arste, kes on tegevad ka suurtes haiglates. Confido pakub laia teenuste valikut hambaravist kirurgiani, erakliinikule omaselt on ka ravijärjekorrale kuluv aeg võrreldes tavapärasega märksa lühem. Õpetajad ei pea loobuma oma perearstist, perearsti poolt määratud ravi ja teenuseid saab edaspidi korraldada ja tasuda läbi Confido. Samuti hüvitab Confido hambaravi teenuste tasumise. Terviselahenduse eest tasub kool. Meie kool on Eestis esimene, kus sellist lähenemist kasutatakse. „Õpeta meid meie päevi arvestama, et me saaksime targa südame!“ (Ps 90:12)