"Südame avardumise" esitlus juba homme!

3929 untitled shoot

Kooli kirjastuse värske raamatu virtuaalesitlus toimub kolmapäeval kl 17 Meet’is, aadressil: https://pjk.pjk.ee/meetliivikasimmul (kood: tvp-bkzr-dro) Esitlusel tutvustab raamatut isa Toomas Hirvoja, katkeid loevad Rain Simmul ja Indrek Sammul. Muusikalised vahepalad Nõmme Ristija Johannese koguduse koori lauljatelt. Kõik huvilised on lahkesti oodatud! Arhimandriit Zachariase raamat “Südame avardamine” on silmapiiri ja südant avardav lugemine, eriti sobiv praegusesse paastuaega. Eks ole karantiin ja eneseisolatsioongi omamoodi paast, mis meie vabadust ühelt poolt piirab, kuid annab teisalt võimaluse oma väärtusi ja valikuid uues valguses näha, läbi viia inventuur oma hinges. Selles raamatus räägib Inglismaal asuva püha Ristija Johannese kloostri munkpreester isa Zacharias oma vaimulike eelkäijate, Athose püha Siluani ja Essexi püha Sofroni elu ning õpetuse põhjal südamest kui vaimulikust kohast. Süda on vaimuliku elu keskus, kus inimene palub ja annab andeks ning tunneb igatsust, tänu ja rõõmu. Inimene leiab oma südame allaminemise tee kaudu, mis viib ühtlasi Jumala ja ligimeseni. Pühade Siluani ja Sofroni vastu tuntava armastuse õhustikus toob isa Zacharias õigeusu varakambrist esile tõelisi rikkusi, tehes seda aga tasasel ja inimese vabadust austaval viisil. Isa Zachariase sõna ei käi peale ega moraliseeri, vaid lohutab ja julgustab seespidi. Eeskätt on see suunatud südamest südamesse. Raamatu tõlkis Carl Eric Simmul, toimetasid ülempreester Toomas Hirvoja ja Aile Tooming ning kujundas Angelika Schneider. See on ilus, väärikas ja mahukas kõvade kaantega raamat, mille saab osta koolist soodushinnaga 22 eurot. Ostusoovist andke palun teada aadressil Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.. Esitluse puhul saab raamatut homme soodushinnaga seotada ka Tervikliku Hariduse fondi e-poest (kohaletoimetamisega pakiautomaati): https://fond.pjk.ee/pood/sudame-avardamine Heategija e-poes on müügil ka kõik varasemad meie kirjastuse või lihtsalt meile olulised raamatud: https://fond.pjk.ee/pood Kohtumiseni esitlusel!

 • FB Vahva kultuuriuudis
  Vahva kultuuriuudis on see, et LHV uue heliloomingu preemia nominentide hulgas on ka meie muusikakooli koordinaator ja solfedžoõpetaja Tatjana Kozlova-Johannes muusikaga, mille ta kirjutas PJK tantsukooli etendusele "Juures". Loe edasi
 • Raamatu "Südame avardamine" esitlus toimub 7. aprillil kell 17.00 internetis. Loe edasi
 • FB Meie otsime, teie ol
  Otsime uuest õppeaastast eesti keele ja kirjanduse, kehalise kasvatuse, inglise keele, vene keele õpetajat ning huvihariduskooli juhti. Loe edasi
 • FB Telli meie koolikohv
  Telli meie koolikohvikust argi- ja pidupäevaks! Loe edasi
 • FB Lubage tutvustada -
  Lubage tutvustada - meie loodava gümnaasiumiastme juht. Loe edasi
 • kivimäel puhkesid õied
  Kivimäel puhkesid õied! Loe edasi
EnglishEstonianFrenchGermanGreekItalianPortugueseRomanianRussianSpanish