PJK käsitööõpetaja Kairet Moistus tuleb 17.

3929 untitled shoot

märtsil Õnnelike Õpetajate Benefissile ja palusime tal sellega seoses veidi meie koolist rääkida. Kairet oli nii armas ja võttis selle hetke meie jaoks: "Töötan PJKs neljandat aastat ja käin täieliku rõõmuga tööl, ma ei nimeta seda tööl käimisekski. Mind inspireerivad siin enim õpilased, kolleegid, see maja. Meie kool toetab iseendaks jäämist, iseendaks kasvamist, ja mis saab olla parem sellest, kui et ma saan olla osaline lapse arenguteel. Kui ma mujal räägin sellest koolist, siis imestatakse, et kus selline kool on, ma tahan näha seda kooli! Tõesti, ma tahan olla õpetaja just siin koolis ja tahan siin olla veel pikalt. Näen, et mu kolleegid on samuti väga pühendunud, pidevalt õpilaste päralt, nii et tõttöelda kohtun kolleegidega suhteliselt harva, pigem koostööpäevadel või üritustel. Palju räägitakse õpetajate koormusest, sellega ma võin nõustuda. Näen, et läbipõlemist on ka, aga arvan, et mul on kergem, sest mul on endal neli last, kellest kolm on täiskasvanud. Pigem on raske olla noor õpetaja, mul on juba muud elukogemust palju. Suurim vahe minu laste kooliajaga on ilmselgelt see keskkond siin – nii see ruum kui mõtteruum. Neli märksõna, mis mind siin koolis õnnelikuks teevad ongi õpilased, kolleegid, keskkond ja see maja! Siin on nii hea olla!
 • Ukraine
  School's Position on War in Ukraine (published on 10 March 2022) Loe edasi
 • FB Kuju ja disaini õppe
  Kuju ja disaini õppesuuna tunnitöö Aapo Pukki juhendamisel. Loe edasi
 • FB Esimesel PJK benefis
  Esimesel PJK benefissil saab nautida muusikat õige mitmel moel. Loe edasi
 • FB Ühes laulmine loob j
  Ühes laulmine loob ja liidab. Loe edasi
 • FB Eile nägin ma Eestim
  Eile nägin ma Eestimaad. Loe edasi
 • FB F. haletses kedagi s
  F. haletses kedagi sõnades. Loe edasi
 • FB #Talveball Püha Joha
  #Talveball Püha Johannese Koolis. Loe edasi
 • id 1748:
  • Failure on creating image or unsupported file type for images/fb_pildid/FB-
  FB
  "Õnnelike Õpetajate Benefissi jaoks loodud rikkaliku menüü autorid Masterchefi kokad Ivari ja Tarmo koos lapsevanemast toidukirjaniku Kadriga lähtusid õigeusukalendri võinädala traditsioonidest. Loe edasi