Trotsides nädalavahetuse tormituuli, avasid möödunud nädalavahetusel kümned pealinna haruldased hooned oma uksed, nende seas ka Püha Johannese Kool, kus leidis maru eest pelgupaiga ligi 400 Open House Tallinn arhitektuurisündmusel osalenut.

3929 untitled shoot

Kooli unikaalset kontseptsiooni tutvustasid ja ekskursioone juhtisid PJK õpilased ja töötajad, abiks Open House vabatahtlikud. "See on nagu kool tulevikust!" võttis üks kooli esmakordselt külastanud isa oma muljed lühidalt kokku. Külaliste tagasisidest võib järeldada, et kooli lähenemine õppetöös on põhivajadus, mitte luksus. Kuigi igapäevaelus kipub see taoliste koolide nappuses olema vastupidi. Täname kõiki, kes aitasid sündmust korraldada, ja kes leidsid aja meid külastada ja kooli tegevust toetada, olgu ostuga heategevuslikus kohvikus, annetuse või hea sõnaga! Olete meie kooli alati tagasi oodatud, nii kontserditele, konverentsidele, huvikooli ringidesse, kui ka kooli Kotka kohvikusse, mis on avatud E-R kl 14-17. Samuti saab kooli ilust ja elust osa rentides oma sündmusteks meie kooli ruume.

 • Ukraine
  School's Position on War in Ukraine (published on 10 March 2022) Loe edasi
 • FB Õpetajate päeva kool
  Õpetajate päeva koolinädalal pakkus lisapõnevust värvide nädal, mille korraldas PJK õpilasesindus. Loe edasi
 • FB Tänane ilm kohe kuts
  Tänane ilm kohe kutsub kuskile avarasse ja hubasesse kohta! Loe edasi
 • FB Nagu õpetajate päeva
  Nagu õpetajate päeval kombeks, said õpilased võimaluse proovida õpetaja rolli. Loe edasi
 • FB Õnnitleme ja täname
  Õnnitleme ja täname õpetajate päeva puhul südamest kõiki meie, aga ka teiste Eestimaa koolide õpetajaid! Loe edasi
 • FB Teekond on eriti tor
  Teekond on eriti tore, kui seal on kaaslased. Loe edasi
 • FB Meie aeg on kiire, t
  Meie aeg on kiire, täis müra ja askeldusi. Loe edasi
 • FB Samal ajal kui audit
  Samal ajal kui auditooriumis oli inspiratsiooniloeng, võis õues täheldada kentsakat vaatepilti - rändlindude kombel rändas ka meie kasvuhoone. Loe edasi