Suur tänupüha Kivimäel.

3929 untitled shoot

Eilsel koolimaja ja õppeaasta avaaktusel tsiteeris direktor Liivika Simmul ühe meie kooli isa e-kirja 2019. a veebruarist, kui kool oli vaagimas enda jaoks suurt ja hirmutavat otsust: kas soetada Kivimäe maatükk päris oma maja ehitamiseks. "Aga tead, kui istud õhtupimeduses töölt tulles kusagil parklas autosse ning käivitades tuled süttivad, siis Sa näed nende vihus heal juhul paarisaja meetri kaugusele, esimese kurvini – Sa ei näe kodu, ometigi alustad Sa sõitu, sest tead, et jõuad sinna – kui jääd ootama, et kodu parklasse paistaks, siis Sa ei tee esimest sammu ning siis Sa sinna ka kunagi ei jõua. Siin on sama asi – me teame, et koolimaja on vaja, see saab olema ja see jääb kestma aastasadu, me ei peagi täna nägema seda, kuidas me sinna jõuame, peame lihtsalt alustama sõitu ja seda me hetkel teemegi." Eilsel aktusel olid meie südames kõik need, kes sel sõidul kaasas on olnud, vajalikul hetkel hoo sisse andnud, aeg-ajalt tuuleklaasi puhastanud, masinat putitanud ja vahel ka mäest üles lükanud. Olgu tänatud me pered, õpetajad, arhitektid, ehitajad, linnavõimud, laenu- ja nõuandjad, toetajad ja heasoovijad, palvetajad. Ja muidugi oli meil eile rõõm tervitada ka uusi esimesi klasse ja alustavat gümnaasiumiastet. Fotod: lapsevanem Sandor Liive (kooliürituste truu fotograaf, kes on aastate jooksul pidevalt meie kogukonda panustanud, osalenud igal esmaspäeval maja juhtkomitee koosolekutel, innustanud, julgustanud ja aidanud koolil pimeduses koduteed leida)

 • FB Kuldse linna poole p
  Kuldse linna poole püüeldes. Loe edasi
 • FB Gümnaasium tõstab ti
  Gümnaasium tõstab tiibu! Loe edasi
 • FB Uus maja, uued kombe
  Uus maja, uued kombed. Loe edasi
 • FB Kesk kolimissaginat
  Kesk kolimissaginat võtavad õpetajad aja maha ja õpivad, kuidas toetada metakognitiivset arengut klassiruumis. Loe edasi
 • FB Augustis toimus meil
  Augustis toimus meil Inna Khlopina ja Kristiine Špongoltsi juhendamisel vanalinnas ning Püha Johannese Kiriku hoovimajas Nõmmel eesti ja ukraina laste lõimumislaager. Loe edasi
 • FB Ekraanide ja sotsmee
  Ekraanide ja sotsmeedia külluse ajastul ja PJK selleaastase ekraanivabaduse kampaania esimeste ideede kokkupanemise aegu leidis Arvamusfestivalil aset üks raputavalt põnev ja informatiivne vestluspaneel, mille sisu niivõrd oodatud-vajalik, et leidis mahukalt kajastust isegi ERR uudised poolt. Loe edasi
 • FB Augustikuus kõik on
  Augustikuus kõik on uus! Loe edasi
 • FB Suure suve ajal jäi
  Suure suve ajal jäi meil ootele üks hõrgumast hõrgum uudis – meie kooli lapsevanem ja muusikakooli koordinaator ning õpetaja Tatjana Kozlova-Johannes pälvis hiljaaegu hindamatu Lepo Sumera nimelise heliloomingu preemia! Loe edasi