Kolm päeva enne esimest Õnnelike Õpetajte Benefissi mõtiskleb meie kooli armastatud õpetaja Liina Olmaru: "Ma näen meie kooli kui ühte teekonda.

3929 untitled shoot

Ühte rännakut. Võib-olla isegi palverännakut. Kui me 11 aastat tagasi alustasime Vanalinna Hariduskollegiumi ruumides, väikesel korterisuurusel pinnal, siis tundus kerge olla liikuv, igas mõttes paindlik, silmad, kõrvad ja ninasõõrmed timmitud tähelepanusse. Ja siis ühtäkki selgus, et see polegi nii kerge. Et igal teekonnal on kriise ja igas kriisis on peidus arenemine. Kuid meie liikuvuse keskmes oli teadmine, et rännaku siht on kasvamine. Koos üleskasvamine. Ja nüüd, peale mitmeid peatuspunkte, kui oleme jõudnud Kivimäele, oma koju, on ilmselge, et teekond jätkub. Õnneks! Kui ma vaatan meie õpetajaid, oma kolleege, siis alati imestan. Kuidas nad küll siia on sattunud? Et Kes neid on kutsunud? On nad kuu pealt kukkunud? Ja kuidas nad vastu peavad? Ja kuidas TAHAKS NEID mõnikord lihtsalt pleedi sisse keerata ja kamina ette istuma panna ... või teha mõni parem palake ... lasta kõlada tantsumuusikal ... ja neid pilguga paitada ... kuni on tunda, et õhus on õnnelik õhtu ..."
 • Hubane gümnaasium kaasaegsete suundadega
  Hubane gümnaasium kaasaegsete õppesuundadega.    Vt lisainfot siit Loe edasi
 • FB Homme, 14.
  Homme olete väga oodatud kaasa elama! Lava on vaba ja kava mitmekesine! Loe edasi
 • FB Milline on Püha Joha
  Milline on Püha Johannese Kooli gümnaasium? Loe edasi
 • FB PJK gümnaasiumi kuju
  PJK gümnaasiumi kuju ja disaini suuna õpilased said taas osaleda rahvusvahelises koostöös. Loe edasi
 • FB PJK XI klassi kuju j
  PJK XI klassi kuju ja disaini suuna aasiateemaline ühiskokkamine õuesõppepäeval ja kontemplatsiooni pakkuv Cha Ren teemaja külastus. Loe edasi
 • FB Benefissile oodataks
  Benefissile oodatakse veel vabatahtlikke! Loe edasi
 • FB Tänasest on võimalus
  Tänasest on võimalus osaleda Benefissil suurema seltskonnaga, kuid soodsama toetuspiletiga – Fientas on nüüd uus annetussumma võimalus, Kvartett-toetus. Loe edasi
 • FB Viimaseid päevi on a
  Viimaseid päevi on avatud vastuvõtt - vaatame üle viis põhjust, miks liituda PJK gümnaasiumiga. Loe edasi