🚲 Hõissa!

3929 untitled shoot

Hea meel on teatada, et NULA inkubaatori tänavuste väljavalitute hulka pääses ka meie kooli Asendusvelo algatus! See on rattaringlussüsteem, mis annab õpetajatele ja õpilastele võimaluse ja vabaduse minna üheskoos tervislikul moel kooli vahetust lähedusest kaugemale õppima, sõltumata sellest, kas kas laps on oma rattaga kooli tulnud või mitte. Õpetajate Anri Kivili ja Pille-Riin Karuse veetava ettevõtmise sisuks on hankida koolile igas suuruses kasutatud jalgrattaid ja lasta need korda teha, nii et neid saaksid lühematel õppesõitudel kasutada õpilased ja õpetajad, kes oma rattaga koolis käia ei saa või kellel oma ratast pole. Soovime ettevõtmisele head hoogu, nii et me koolipäevad muutuksid veelgi liikumis- ja loodussõbralikumaks!
 • FB Üha enam pöördutakse
  Kooli seisukoht Ukrainas toimuva kohta (avaldatud 10.03.22). Loe edasi
 • FB Eelmisel nädalal toi
  Eelmisel nädalal toimus meie koolis esimest korda Vaba Lava, kus õpilased said oma musikaalsust ja loomingulisust näidata. Loe edasi
 • FB 🎹Vennad Johann (5.
  🎹Vennad Johann (5. Loe edasi
 • FB Vaba Lava viimased e
  Vaba Lava viimased ettevalmistused käivad, väga suur rõõm, et oled ka ikka tulemas! Loe edasi
 • FB Muusikalisi etteaste
  Muusikalisi etteasteid ja rõõmu pingutusest jagus ka eilsesse, mil leidis aset PJK Huvikooli kevadkontsert! Loe edasi
 • FB Mõnikord tekib konts
  Mõnikord tekib kontserdil eriline ühes olemise tunne. Loe edasi
 • FB Otsid ürituse või ko
  Otsid ürituse või kohtumise tarvis inspireerivaid ruume? Loe edasi
 • FB Kolmapäeval, 5.
  Kolmapäeval, 5. Loe edasi