❤️ Tihti leitakse parimad sõbrad just koolist!

3929 untitled shoot

Põhikoolilõpetaja, tule kandideeri värske vaimuga Püha Johannese Kooli gümnaasiumisse! Valikus on neli põnevat õppesuunda: ☑️ IT ja andmeanalüüs ☑️ loodus ja inimene ☑️ sõna ja kultuur ☑️ kuju ja disain Pöörame erilist tähelepanu õhkkonnale ja suhtele kooliperes, sh sellele, et meie kool oleks kiusamisvaba. Õpilaste hinnangul ning koolide rahulolu- ja koolikeskkonna küsitluse tulemuste järgi on see ka õnnestunud. Oled väga oodatud meie kooliga tutvuma gümnaasiumi infoõhtul 22.02 kl 16. Vaata lisa www.pjk.ee. Tule omanda gümnaasiumiharidus tipptegijate juhendamisel õpilast päriselt väärtustavas koolis!
 • FB Tagantjärele väike m
  Tagantjärele väike meenutus meie koolimajas aset leidnud kõrgusi püüdvast Klaverifestivalist, mis tõi kokku meie muusikakooli edasijõudnud klaverinoored, Tallinna Muusika- ja Balletikool MUBA tublid õpilased ja klaveripedagoogika huvilised. Loe edasi
 • FB Oleme kasvav kool ko
  Oleme kasvav kool koos allasutuste ja lisafunktsioonidega (lasteaed, fond, huvihariduskool, koduõppeosakond, eelkool, kogukond, ruumide rentija, kohvik, köök) ning seetõttu otsime uusi õpetajaid ja teisi töötajaid igal aastal. Loe edasi
 • FB Meie tantsukooli lap
  Meie tantsukooli lapsed osalesid laupäeval Koolitantsul ja said ka tunnustatud! Loe edasi
 • FB Ootame põhikoolilõpe
  Ootame põhikoolilõpetajaid Nõmmel asuvasse Püha Johannese Kooli gümnaasiumisse! Loe edasi
 • FB Viienda klassi ja pe
  Viienda klassi ja perede õuesõppelaager Jägalas innustas ja liitis lapsi ja peresid. Loe edasi
 • FB Sel nädalal tähistas
  Sel nädalal tähistasime koguni kahte riiklikku tähtpäeva, neist mõlemaga kaasnes uus ilus kogemus. Loe edasi
 • FB Kõnevõistluse parima
  Kõnevõistluse parimate hulka valiti ka meie kooli õpilane. Loe edasi
 • FB Gümnaasiumihoone ker
  Gümnaasiumihoone kerkib jõudsalt! Loe edasi