Liiklusinfo sõnumiga “Varu aega ja jaluta värskes männimetsaõhus!”

Meie naabruskonna elanike palve on PJK lapsevanematel, rentnikel ja külalistel piirkonda mitte kasutada transiidiks ja koolile autoga mitte läheneda, vaid peatuda-parkida päris eemal, kuna ümbritsevad tänavad on väga kitsad, mitme ohtliku pimenurgaga ja seni olnud väga vaiksed.

Kooliesine parkla on üksnes kooli töötajatele, lasteaia ja eelkooli lapsi sõidutavatele ning invamärgiga autodele, majandusparkla on vaid kauba- ja prügiautodele, kooli ees autot ümber pöörama ei mahu, kindlasti oleks ohtlik seda teha parkimisplatsil.

Bussipeatused kooli läheduses asuvad Kadaka teel, Pärnu maanteel ja Vääna tänaval. 

Rongipeatus on Kivimäe tänava otsas.

Autoga last kooli tuues on sobilikud kohad peatumiseks ja lapse väljumiseks Vääna tänava lõpus kergliiklustee ääres asuvas parklas, Lauliku ja Kivimäe tänava ristmikul lasteaia juures, Hommiku tänaval koolini viivate metsaradade otsas ning Särje-Laane kolmnurkse ristmiku serval asuvate prügikonteinerite eel. Kõikidest nendest peatumiskohtadest on koolini lühike jalutuskäik, 250–500 m.

Koolis toimuvate ürituste ajal saab parkida olemasolevates avalikes parklates: Maxima poe ees, Krooning tankla kõrval, Vääna tänava lõpus, Lauliku tänaval Kaitseliidu territooriumi kõrval või kohtade olemasolul ka Lauliku lasteaia kõrval Kivimäe tänaval. Samuti veidi kaugemal asuvas Hiiu Rimi parklas.

P.S. Majas liigume vaid vahetusjalanõudes - need oleks hea kaasa võtta.

8B90526B0AA24C39B93E1FD8421103BD 

 

EnglishEstonianFrenchGermanGreekItalianPortugueseRomanianRussianSpanish