Aile Tooming
Eesti keele ja kirjanduse õpetaja, eesti keele ainesektsiooni juhataja
aile.tooming(ät)pjk.ee
Airi Aas
Huvihariduskooli juhataja, huvijuht
airi.aas(ät)pjk.ee
Anette Hirvoja
Muusikaõpetaja
anette.hirvoja(ät)pjk.ee
Anne Hiio
Inglise keele õpetaja
anne.hiio(ät)pjk.ee
Anneli Räisa
Eripedagoog
anneli.raisa(ät)pjk.ee
Anri Kivil
3. lennu poiste klassijuhtaja, loodusainete õpetaja, reaalainete õppetooli juhataja, II kooliosa juhataja
anri.kivil(ät)pjk.ee
Anti Kodas
IT-juht, heakorraülem
anti.kodas(ät)pjk.ee
Anu Aaslepp
Raamatupidaja
anu.aaslepp(ät)pjk.ee
Daniel Reinaru
3. lennu tüdrukute klassijuhataja, muusikaõpetaja, inimeseõpetuse õpetaja, kaunite kunstide ja humanitaaria õppetooli juhataja, haridustehnoloog
daniel.reinaru(ät)pjk.ee
Diana Liiv
Klaveriõpetaja
diana.liiv(ät)pjk.ee
Diana Vegera
Lasteaiaõpetaja assistent
diana.vegera(ät)pjk.ee
Eda Hallmägi
Klassijuhataja abi
eda.hallmagi(ät)pjk.ee
Eike Ülevain
Balletiringi õpetaja
Elina Laanes
Prantsuse ja inglise keele õpetaja
elina.laanes(ät)pjk.ee
Elina Sildre
Kunstiringijuhendaja
elina.sildre(ät)pjk.ee
Elle Saar
Lasteaiaõpetaja
elle.saar(ät)pjk.ee
Eva-Maria Kodas
Kooli perenaine, sekretär; lapsehoolduspuhkusel
eva.kodas(ät)pjk.ee
Eve Viilma
Kooliõde
eve.viilma(ät)pjk.ee
Evely Timuska
7. lennu poiste klassijuhataja, inimeseõpetuse ja eesti keele õpetaja, arendusjuht
evely.timuska(ät)pjk.ee
Georgi Orlov
Kehalise kasvatuse õpetaja
georgi.orlov(ät)pjk.ee
Grete Veedla
Pikapäevarühmaõpetaja, raamatukogu juhataja
grete.veedla(ät)pjk.ee
Helerin Oksa
Viiuliõpetaja
helerin.oksa(ät)pjk.ee
Hemmelin Malken
Keraamika- ja skulptuuriringi õpetaja
Hindrek Taavet Taimla
Inglise keele õpetaja
taavet.taimla(ät)pjk.ee
Ille Kalda
Matemaatikaõpetaja
ille.kalda(ät)pjk.ee
Ille Kaseste
1. lennu B-klassi klassijuhataja, inglise keele õpetaja
ille.kaseste(ät)pjk.ee
Ilona Muhel
Koorijuht, muusika ainesektsiooni juhataja
ilona.muhel(ät)pjk.ee
Immanuel Pärt
Haldusjuht
immanuel.part(ät)pjk.ee
Inga Läänemets
Kogukonnatöö majarühma koordinaator, ettevõtlusringi juhendaja
inga.laanemets(ät)pjk.ee
Ingrid Kerma
Eelkooliõpetaja
ingrid.kerma(ät)pjk.ee
Inna Sibul
Vene keele õpetaja
inna.sibul(ät)pjk.ee
Irina Paert
Hariduskeskuse juht, Tervikliku hariduse fondi tegevjuht
irina.paert(ät)pjk.ee
Irina Rauk
Kehalise kasvatuse õpetaja
irina.rauk(ät)pjk.ee
Jekaterina Jablokova
Vene keele õpetaja
jekaterina.jablokova(ät)pjk.ee
Jelizaveta Reitsakas
Matemaatika- ja informaatikaõpetaja
Jelizaveta.Reitsakas(ät)pjk.ee
Jelizaveta Starosta
Inglise keele õpetaja, lapsehoolduspuhkusel
lisa.starosta(ät)pjk.ee
Johanna-Leena Känd
Väikeklassiõpetaja, keelekümbluse koordinaator, eripedagoog
johanna.kand(ät)pjk.ee
Joonas Sildre
Arvuti- ja koomiksijoonistamise ringi õpetaja
joonas.sildre(ät)pjk.ee
Jürgen Leesmann
Kehalise kasvatuse õpetaja, spordi- ja liikumise õppetooli juhataja
jurgen.leesmann(ät)pjk.ee
Kadi Lääne
2. lennu B-klassi klassijuhataja, eesti keele ja kirjanduse õpetaja
kadi.laane(ät)pjk.ee
Kadre Saar
7. lennu tüdrukute klassiõpetaja, loodusõpetuse õpetaja
kadre.saar(ät)pjk.ee
Kairet Moistus
Käsitöö- ja kodundusõpetaja
kairet.moistus(ät)pjk.ee
Kaja Lindal
6. lennu tüdrukute klassiõpetaja
kaja.lindal(ät)pjk.ee
Kardi Laansoo
6. lennu poiste klassiõpetaja, eripedagoog
kardi.laansoo(ät)pjk.ee
Kärt Tõnisson
Balleti ja kaasaegse tantsu õpetaja
kart.tonisson(ät)pjk.ee
Kärt Ülper
4. lennu tüdrukute klassijuhataja, loodusõpetus, matemaatikaõpetaja
kart.ulper(ät)pjk.ee
Katerina Oks
Inglise keele õpetaja
katerina.oks(ät)pjk.ee
Katreen Ristmets
Viiuliõpetaja
katreen.ristmets(ät)pjk.ee
Katrin Käbin
Lasteaiaõpetaja
katrin.kabin(ät)pjk.ee
Katrin Kookmaa
Matemaatikaõpetaja
katrin.kookmaa(ät)pjk.ee
Kauri Kallas
Keraamikaõpetaja
kauri.kallas(ät)pjk.ee
Keidi Kaitsa
Ajalooõpetaja
keidi.kaitsa(ät)pjk.ee
Kerli Indermitte
8. lennu tüdrukute klassiõpetaja, inimeseõpetuse õpetaja
kerli.indermitte(ät)pjk.ee
Kristi Uustalu
Personali- ja koolitusspetsialist
kristi.uustalu(ät)pjk.ee
Kristiina Kivil
Pikapäevarühmaõpetaja
kristiina.kivil(ät)pjk.ee
Kristiine Otsing
Kooli perenaine
kristiine.otsing(ät)pjk.ee
Külli Veerberk
Raamatupidaja
kylli.veerberk(ät)pjk.ee
Larissa Panova
1. lennu A-klassi klassijuhataja, vene keele õpetaja, vene keele ainesektsiooni juhataja
larissa.panova(ät)pjk.ee
Liina-Riin Olmaru
Inimeseõpetuse õpetaja
liina.olmaru(ät)pjk.ee
Liisbet Leedjärv
5. lennu tüdrukute klassijuhataja, saksa keele õpetaja
liisbet.leedjarv(ät)pjk.ee
Liisi Hein
Väikeklassiõpetaja, logopeed, HEV-koordinaator, algõpetuse õppetooli juhataja, I kooliosa juhataja
liisi.hein(ät)pjk.ee
Liivika Simmul
Kirjanduse õpetaja, direktor
liivika.simmul(ät)pjk.ee
Linda Tender
Abiõpetaja, pikapäevarühmaõpetaja
linda.tender(ät)pjk.ee
Lüüli Kogermann
Inglise keele õpetaja, keelte õppetooli juhataja
luuli.kogermann(ät)pjk.ee
Maarian Toompere
Koorijuht
maarian.toompere(ät)pjk.ee
Maksim Korvatshov
Puutööringi õpetaja
Marge Bulak
Puhastusteenindaja
marge.bulak(ät)pjk.ee
Marina Luchina
Köögitöötaja
Marina Verner
Puhastusteenindaja
marina.verner(ät)pjk.ee
Marko Pachel
Robootikaringi õpetaja
marko.pachel(ät)pjk.ee
Markus Lensment
Geograafia- ja maleõpetaja
markus.lensment(ät)pjk.ee
Marrit Andrejeva
Kommunikatsioonijuht
marrit.andrejeva(ät)pjk.ee
Matteo Laurenzi
Kitarriõpetaja
matteo.laurenzi(ät)pjk.ee
Mattias Tirmaste
Kitarriõpetaja
mattias.tirmaste(ät)pjk.ee
Mery Kodavere
2. lennu A-klassi klassijuhataja, inglise ja hispaania keele õpetaja
mery.kodavere(ät)pjk.ee
Monika Pullerits
Rütmikaõpetaja
monika.pullerits(ät)pjk.ee
Nete Tutsu
Eelkooliõpetaja
nete.tutsu(ät)pjk.ee
Oksana Lohinova
Klaveriõpetaja
oksana.lohinova(ät)pjk.ee
Oleg Kivva
Meistrimees
oleg.kivva(ät)pjk.ee
Oleg Shvaikovsky
Füüsikaõpetaja
oleg.shvaikovsky(ät)pjk.ee
Olga Dvortsova
Vene keele õpetaja
olga.dvortsova(ät)pjk.ee
Olga Novikova
Kunsti- ja käsitööõpetuse õpetaja; kunsti-, käsitöö- ja tehnoloogia ainesektsiooni juhataja
olga.novikova(ät)pjk.ee
Pärtel Suurhans
Ühiskonnaõpetuse õpetaja
partel.suurhans(ät)pjk.ee
Pille-Katrin Levin
Õppesekretär
pillekatrin.levin(ät)pjk.ee
Piret Viirma
Kokk
c
Priit Kogerman
Bioloogiaõpetaja
priit.kogerman(ät)pjk.ee
Rabia
Köögitöötaja
rabia(ät)pjk.ee
Rait Avestik
Eesti keele ja kirjanduse õpetaja
rait.avestik(ät)pjk.ee
Risto Kals
Kehalise kasvatuse õpetaja
risto.kals(ät)pjk.ee
Roman Orusaar
Kooli peremees; köögitöötaja
roman.orusaar(ät)pjk.ee
Sandra Karu
Klassiõpetaja, eelkooliõpetaja; lapsehoolduspuhkusel
sandra.karu(ät)pjk.ee
Silja Maasing
Sekretär-juhiabi
silja.maasing(ät)pjk.ee
Svetlana Šilenok
Vene keele õpetaja
svetlana.shilenok(ät)pjk.ee
Taissia Javorskaja
Puhastusteenindaja
Tarmo Johannes
Flöödiõpetaja
Tatjana Kozlova-Johannes
Muusikakooli süvasuuna õpetaja
tatjana.kozlova(ät)pjk.ee
Tatjana Kuzovkina
Vene keele õpetaja
tatjana.kuzovkina(ät)pjk.ee
Tea Oll
8. lennu poiste klassiõpetaja
tea.oll(ät)pjk.ee
Tiina Mölder
Tantsuõpetaja
tiina.molder(ät)pjk.ee
Ülle Haav
Inglise keele õpetaja
ylle.haav(ät)pjk.ee


Anne Ersling
Abiõpetaja
anne.ersling(ät)pjk.ee
Anneli Laasi
Kalligraafiaõpetaja
anneli.laasi(ät)pjk.ee
Anu Randma
Kontsertmeister tantsutunnis
Argo Ilves
Arvutiõpetaja
argo.ilves(ät)pjk.ee
Birgit Püve
Fotograafiaõpetaja
birgit.puve(ät)pjk.ee
Gajane Meletjan
Muusika- ja solfedžoõpetaja
gajane.meletjan(ät)pjk.ee
Hannes Praks
Arhitektuurikooli õpetaja
hannes.praks(ät)pjk.ee


Merilin Orusaar
Kooli perenaine
merilin.orusaar(ät)pjk.ee
Merle Liivak
Kommunikatsioon
merle.liivak(ät)pjk.ee
Mihkel Kuusksalu
Keemiaõpetaja
mihkel.kuusksalu(ät)pjk.ee
Ramy Randlaht
5. lennu poiste klassijuhataja, matemaatika- ja eesti keele õpetaja, eripedagoog
ramy.randlaht(ät)pjk.ee
Riina-Ingel Keskpaik
inglise, saksa ja prantsuse keele asendusõpetaja
riinaingel.keskpaik(ät)pjk.ee
Toomas Tõnissoo
Tehnoloogiaõpetaja
toomas.tonissoo(ät)pjk.ee
Ingrid Vooglaid
Koduõppe koordinaator
ingrid.vooglaid(ät)pjk.ee
Sarah Lend
Õppejuht
sarah.lend(ät)pjk.ee
Kristiina Arula
Kunstiringijuhendaja

EnglishEstonianFrenchGermanGreekItalianPortugueseRomanianRussianSpanish