Sest mis kasu on inimesel sellest, kui ta võidaks terve maailma, aga teeks kahju oma hingele?

Tervikliku Hariduse Fond loodi 2018. aastal Püha Johannese kooli juurde, et toetada tervikliku kooliruumi loomist, seda nii füüsilise kui väärtusruumi näol.

Fondi missiooniks on muuta kasvukeskkondi terviklikumaks ja tervislikumaks ning tõsta sellekohast teadlikkust ühiskonnas. 

Püha Johannese Kool on nüüdseks tegutsenud kuus aastat. Kõik sai alguse ideest luua kool, mis läheneks lapsele võimalikult terviklikult, pakuks toetava ja sõbraliku õhkkonna erinevate annete arenguks, ka valdkondades, kus tulemused silmale nähtamatud ja hindega mõõdetamatud.
Kool on end siiani targalt majandanud, kasutatades riiklikke, omavalitsuste ja õpperaha vahendeid ning kogudes annetusi oma maja toetuseks. Hoolimata ringirändamisest on koolil välja kujunenud oma nägu ja tavad, kooli ümber on kogunenud toetavate perede ring, kes usaldasid oma lapse noorele koolile. See on alustuseks ilus kapital, ja võib öelda, et paljulubavam kui kergelt kätte tulnud ruumikas koolimaja - teatud kitsikus ja ettearvamatus on kooliperes senini kaasa aidanud ühtehoidmisele ja leidlikkusele ning võimaldanud välja kujundada selgema nägemuse päris oma majast.
Kool pole aga vaid hoone ja sisustus. Alates 2013. aastast tegutsemise jooksul on koolil välja kujunenud oma nägu, oma käekiri. Iidsete tõdede vundamendile rajatud hooliv koolikeskkond, kus kellegi potentsiaal märkamata ei jää. Kus inimesele, nii õpilasele kui õpetajale lähenetakse terviklikult.
Seepärast saigi loodud Tervikliku Hariduse Fond, mille abil soovime jõudsamalt edasi liikuda teel oma koolimaja poole. Kutsume Teid kaasteeliseks!

Irina Pärt (tegevjuht)
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Tel. +372 50 88 470
fond.pjk.ee

LHV: EE117700771003051877
Püha Johannese Kooli Sihtasutus

Koolipere tänab Teid!

EnglishEstonianFrenchGermanGreekItalianPortugueseRomanianRussianSpanish