Lapsevanemaruum

Lapsevanemaruum on mõeldud kõigile täiskasvanutele: lapsevanematele, õpetajatele, kogukonna ja piirkonna inimestele, kes soovivad peale kooli- ja tööpäeva lõppu silmaringi laiendada. Ringides osalemiseks palume täita registreerimisvorm, mille leiate SIIT.

Inglise keel täiskasvanutele pakub õpet nii alg- kui edasijõudnu tasemel. Kaheldes keeletasemes, saab õpetajaga konsulteerides sobiva grupi leida. Algõpe toimub neljapäeval kell 16.00-17.30 ning edasijõudnud kohtuvad neljapäeval kell 17.30-19.00. Ringi juhendab Riina Karik.

Hiina kultuur ja keel täiskasvanutele toimub teisipäeviti kell 16.00-17.30. Jaapani kultuur ja keel täiskasvanutele toimub esmaspäeviti kell 16.00-17.30. Ringe juhendab Eva Liias. Kuutasu on 40 €.

Kunstikursused toimuvad kokku neli korda, tavapäraselt ühe kuu jooksul. See on ainulaadne võimalus kohtuda oma ala meistritega ning tegeleda ühe teema ja tehnikaga põhjalikult. 2021. aasta sügisel on kavas: 
Akvarellikursus, õp Vira Takinada (alustab oktoobris)
Graafikakursus, õp Lembe Ruben (alustab detsembris)
Floristikakursus, õp Jane Siimso-Merivoo (alustab oktoobris)
Kunstikursuste tasu on 40 €.

Hea lapsevanem ja õpetaja! Kui Sul on hea soov midagi huvitavat ise juurde õppida või idee, mida teistele õpetada anna sellest märku.

Lisainfo:
Maria Juurmaa, huvikooli juht
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

EnglishEstonianFrenchGermanGreekItalianPortugueseRomanianRussianSpanish