Teadusruum

Teadusringide osas teeme palju koostööd teiste huvikoolidega, et pakkuda kaasaegset ja kvaliteetset huvipõhist õpet robootika, tehnoloogia ja loodusteaduste suunal. Ringides osalemiseks palume täita registreerimisvorm, mille leiate SIIT.

Robootika 1.-2. klassile on ülesehitatud STEAM (Science, Technology, Engineering, Arts ja Mathematics) ehk valdkondade ülesel põhimõttel. Algklassidele sobivas ringis võtame ette kunsti-robootika projektid, mis loovad seoseid kogu maailma ja ümbritseva loodusega, arendavad mõtlemist ja loogikat, toetavaid sotsiaalseid oskuseid ning annavad esimese projektitöö kogemuse. Ring on ülesehitatud loovatel projektidel, aruteludel, konstrueerimisel, programmeerimisel. Õpilased saavad ka projektide ja tööde esitlemise kogemuse, õpetajad peegeldavad ja tagasisidestavad õpilase arengut kogu õppeprotsessi vältel. 
Ring alustab oktoobrist. Robootika ringi viib läbi Nutigeen huvikool. Kuutasu on 45 €. 

Tuleviku oskuste ring 3.-5. klassile hõlmab nelja erinevat teemat: praktiline elektroonika, praktiline robootika, programmeerimine (Scratch mängu loomine), rahandus (mh investeerimine, ettevõtlikkus ja ettevõtlus ning majandusmängud) ning taaskasutus. 
Ringi registreerimine on avatud, huviliste tunniplaani järgi selgub toimumisaeg. Ringi viib läbi Nutigeen huvikool. Kuutasu on 45 €. 

Arduino robootika-elektroonika 5.-9. klassile sisaldab endas digieltroonikat (tinkercard süsteemis programmeerimist), Arduino stardikomplektiga ülesannete lahendamist, meisterdamist ja palju muud mitmekülgsest robootika maailmast. 
Ring toimub esmaspäeviti kell 18.00-19.00. Robootika ringi viib läbi Nutigeen huvikool. Kuutasu on 45 €. 

Tehnoloogia kursus Unicorn Squad tüdrukutele on üles ehitatud praktiliste ülesannete lahendamisele, mis arendavad teadmiseid alates robootikast kuni loodusseadusteni. Huvikool Unicorn Squad liikumise eesmärgiks on äratada tüdrukute huvi tehnoloogia erialade vastu. 
Kursus toimub 10x poolaastas. Kursus alustab oktoobrist. Kursus toimub:
I kursus 1.-2. klassile neljapäeviti kell 15.30-17.00
I kursus 3. kl ja vanematele reedel kell 15.30-17.00
II kursus varem läbinutele reedel kell 15.15-16.45
Kursust viib läbi õp Merike Metsala-Niglas, õp Eleri Mäesepp ning meie vabatahtlikud lapsevanemad. Huviringi veab eest Unicorn Squad huvikool

Teeme koostööd Nõmme Huvikooliga, kelle loodusringi ja kosmoseklubisse aitame jõuda ka oma kooli õpilastel. Rohkem informatsiooni Nõmme Huvikooli lehel. 

Lisainfo:

Maria Juurmaa, huvikooli juht
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

EnglishEstonianFrenchGermanGreekItalianPortugueseRomanianRussianSpanish