Spordiruum

Ringides osalemiseks palume täita registreerimisvorm, mille leiate SIIT.

Spordiring on suunatud erinevate spordialade katsetamiseks ja üldkehalise aktiivsuse suurendamiseks. Trennid toimuvad valdavalt õues. Kavas on tutvuda kergejõustikuga, sulgpalliga, discgolfiga, kabega, lihtsamate sport- ja liikumismängudega, akrobaatikaga, maadlusega, talvel võimalusel talialadega, sooritada jõu- ja osavusharjutusi, teatevõistlusi. Vajalik on sportlik riietus vastavalt ilmale ja joogipudel nii nagu kehalises kasvatuse tunnis.
Spordiringid toimuvad: 
1.-4. klassile reedeti kell 15.15-16.15
5.-9. klassile kolmapäeviti 16.15-17.15
Spordiringe viivad läbi õp Taavi Tikerpalu ja Tarmo Erik Huttunen.

Jalgpall
1.-3. klassile ja 4.-6. klassile toimub meie kooli hoovis ja pärast sügisvaheaega Kotka hallis. Oodatud on nii poisid kui tüdrukud! Trennides on esiplaanil mägija ja tema areng. Eesmärk on pakkuda lastele võimalust saada heaks jalgpalluriks, aga ka kasvatada sportlike ja terveid noori. 

Jalgpallitrennid toimuvad teisipäeval ja neljapäeval kell 15.30-16.30. Jalgpalli viib läbi õp Rando Hallik spordikoolist Kratila. Kuutasu on 20 € kui õpilane käib trennis kord nädalas ning 40 € kui treenib kahel korral nädalas. 

Capoeira on unikaalne Brasiilia võitluskunst, mis arendab inimest igas suunas: nii füüsiliselt, vaimselt kui ka muusikaliselt. Olenevalt grupist koosnevad trennid: enesekaitse, jõutrennid, akrobaatika, venitusharjutused, koordinatsiooni harjutused, vastupidavustrenn, muusikainstrumentide õpe, portugali keele õpe ja palju muud. Kõik trennid on erinevad ja väga põnevad ning toimuvad energilise muusika saatel.
Capoeira treeningud toimuvad teisipäeviti ja neljapäeviti:
1.-4. klassile kell 16.30-17.30
5.-9. klassile kell 17.30-18.30
Trennid toimuvad Mustamäe Reaalgümnaasiumis. Esimene trenn toimub 7. septembril. Esimesel nädalal, 30 min enne tunni algust, kohtume PJK sissepääsu juures ning koos lähme Mustamäe Reaalgümnaasiumisse. Capoeira trenne viib läbi TCS Tallinna Capoeira Spordikool
Kuutasu on 30 € kui õpilane käib trennis kord nädalas ja 60 € kui treenib kahel korral nädalas (viimasel juhul on lisaks üks tasuta treening spordikooli valikust, nt akrobaatika).


Karate treeningud toimuvad 1.-4. klassile. Karates õpitakse keskenduma, pingutama, ennast kontrollima, teistega hästi läbi saama, lastel kasvab enesekindlus ja julgus. Karate on suurepärane võimalus kujundada hea kehaline ja vaimne areng. 
Trennid toimuvad Vanalinna Hariduskolleegiumis kolmapäeviti ja reedeti kell 16.15-17.15 ning laupäeviti kell 10.00-11.00. Trenne viib läbi karate-do klubi NÜKE. Septembris on treeningud tasuta, edaspidi on kuutasu 40 €.  

Lisainfo:
Maria Juurmaa, huvikooli juht
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

EnglishEstonianFrenchGermanGreekItalianPortugueseRomanianRussianSpanish