SPORDIRUUM

Jalgpall (1.-3. klass), kuutasu 20 eurot, 1 kord nädalas või 35 eurot, 2 korda nädalas.

Kooli hoovis!

Alates 27. okt. trennid Kotka hallis. Lapsed lähevad koos oma asjadega sinna(alguses  aitab treener või huvijuht lapsed sinna, kuni nad tee ära õpivad)Nad saavad seal riietuda ning palume sinna vanematel järgi tulla. Vajadusel saab laps seal natuke ka oodata või ka kooli tagasi tulla. Pikapäevarühm lõpetab aga 17.00. 

T, N 15.30-16.30  
(treener Rando Hallik / huvikool Kratila)
Ootame jalgpallitrenni nii poisse kui tüdrukuid. Trennid toimuvad kaks korda nädalas PJK hoovis. Peale sügisvaheaega minnakse Kotka Halli. Kevadel jälle PJK hoovis. Spordikool Kratila on jalgpalliklubi, mis pakub mitmekülgseid ja arendavaid treeninguid, mille läbi kasvatame häid jalgpallureid ning tublisid sportlikke inimesi. Meie eesmärgiks on pakkuda lastele võimalust saada edukateks sportlasteks, samas on alati võimalik treenida ka harrastaja tasemel. Treenitakse kõige uuema metoodika alusel, kus esiplaanil on mängija ja tema areng.

Karate (1.-4. klass), GRUPP EI ALUSTA: OOTAB TÄITUMIST!

kuutasu 40 eurot, 2 korda nädalas, 

E 17.40-18.40  R 17.40-18.40 (treener Kerli Kruutmann, Spordiklubi Impact)
Klubi on seadnud endale eesmärgiks tutvustada Kimura Shukokai karated, pakkuda noortele võimalust eneseteostamiseks (sisendada positiivsust, õiglust alternatiivina vägivallale ja kuritegevusele). Karateõpilasel kujuneb aja jooksul välja kindel iseloom ja psühholoogiline võimekus (kõlbeline eluhoiak ja eetiline distsipliin, vägivallatu ja rahumeelne suhtlemisoskus, enesekontroll, kannatlikkus, meelekindlus, pühendatus).

Capoeira (TCS Tallinna Capoeira Spordikool), kuutasu 30 eurot, 1 kord nädalas

15.30-16.30 (1.-4. klass)
    16.30-17.30 (5.-8. klass)

Capoeira on unikaalne Brasiilia võitluskunst, mis arendab inimest igas suunas: nii füüsiliselt, vaimselt kui ka muusikaliselt. Olenevalt grupist koosnevad trennid: enesekaitse, jõutrennid, akrobaatika, venitusharjutused, koordinatsiooni harjutused, vastupidavustrenn, muusikainstrumentide õpe, portugali keele õpe ja palju muud. Kõik trennid on erinevad ja väga põnevad ning toimuvad energilise muusika saatel.

 

EnglishEstonianFrenchGermanGreekItalianPortugueseRomanianRussianSpanish