SPORDIRUUM

Trennides osalemiseks palume täita registreerimisvorm, mille leiate Huvikooli avalehelt. Teistele küsimustele ja muredele vastab meelsasti huvikooli koordinaator Airi Aas (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.). 

sport

Jalgpall (1. - 3. klass)

Üks kord nädalas 

Kuutasu 20 eurot

Kaks korda nädalas

Kuutasu 35 eurot


T, N 15.30 - 16.30  
(treener Rando Hallik / huvikool Kratila)

Info

Alates 27. oktoobrist toimuvad trennid Kotka hallis. Kohapeal on riietumisvõimalus. Palume  vanematel sinna järgi tulla. Vajadusel saab laps seal natuke ka oodata või ka kooli  tagasi tulla. Pikapäevarühm lõpetab aga 17.00. 

Ootame jalgpallitrenni nii poisse kui tüdrukuid. Trennid toimuvad kaks korda nädalas PJK hoovis. Peale sügisvaheaega toimuvad trennid Kotka Hallis. Kevadel tullakse taas PJK hoovi. 

Spordikool Kratila on jalgpalliklubi, mis pakub mitmekülgseid ja arendavaid treeninguid, mille läbi kasvatame häid jalgpallureid ning tublisid sportlikke inimesi. Meie eesmärgiks on pakkuda lastele võimalust saada edukateks sportlasteks, samas on alati võimalik treenida ka harrastaja tasemel. Treenitakse kõige uuema metoodika alusel, kus esiplaanil on mängija ja tema areng.

Karate (1. - 4. klass)

NB! Grupp ootab täitumist!

Kaks korda nädalas

Kuutasu 40 eurot

E 17.40 - 18.40 

R 17.40 - 18.40 (treener Kerli Kruutmann, Spordiklubi Impact)

Info
Klubi on seadnud endale eesmärgiks tutvustada Kimura Shukokai karated, pakkuda noortele võimalust eneseteostamiseks (sisendada positiivsust, õiglust alternatiivina vägivallale ja kuritegevusele). Karateõpilasel kujuneb aja jooksul välja kindel iseloom ja psühholoogiline võimekus (kõlbeline eluhoiak ja eetiline distsipliin, vägivallatu ja rahumeelne suhtlemisoskus, enesekontroll, kannatlikkus, meelekindlus, pühendatus).

Capoeira (TCS Tallinna Capoeira Spordikool),

Üks kord nädalas

Kuutasu 30 eurot

15.30-16.30 (1. - 4. klass)
    16.30-17.30 (5. - 8. klass)

Info

Capoeira on unikaalne Brasiilia võitluskunst, mis arendab inimest igas suunas: nii füüsiliselt, vaimselt kui ka muusikaliselt. Olenevalt grupist koosnevad trennid: enesekaitse, jõutrennid, akrobaatika, venitusharjutused, koordinatsiooni harjutused, vastupidavustrenn, muusikainstrumentide õpe, portugali keele õpe ja palju muud. Kõik trennid on erinevad ja väga põnevad ning toimuvad energilise muusika saatel.

 

EnglishEstonianFrenchGermanGreekItalianPortugueseRomanianRussianSpanish