PJK Muusikakool on Püha Johannese Kooli struktuuriüksus, mis loodud kooli õpilaste muusikalis-loomingulise huvihariduse korraldamiseks.

Püha Johannese Huvikooli Muusikaharu kord

Registreerimiseks ja kõigis küsimustega palume ühendust võtta muusikakooli koordinaatoriga: Tatjana Kozlova-Johannes, tatjanaSee e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Tundidega alustame septembri teisest nädalast!

Individuaaltundides õpetatakse klaverit, klassikalist kitarri, trumme, viiulit, plokkflööti, põikflööti ja vaskpilli. Rühmatundidena toimub solfedžo. Solfedžos osalemine ei ole pilliõppijale kooli poolt kohustuslik, kuid terviklikku muusikalist edenemist silmas pidades väga soovitatav. Pillitunnid toimuvad vastavalt perekonna ja õpetaja vahelisele kokkuleppele kas üks või kaks korda nädalas.

Pilliõppijalt oodatakse pühendumist ja kodus harjutamist. Selleks on väga oluline perekonna toetus ja suunamine. Väiksemate õpilaste puhul on vanemal soovituslik tunnis kaasas olla. Nii saab parema ülevaate, kuidas kodus harjutada.

Muusikakooli aasta tippsündmusteks on detsembris ja mais toimuvad PJK kultuurifestivalid ning muusikakooli kevadkontsert, kus on võimalik esineda igal õpilasel.

1. PILLI PÕHIÕPE

Kuutasu 165 eurot (2 individuaalpillitundi nädalas + 2 solfedžotundi nädalas)

2. PILLI INDIVIDUAALÕPE

Kuutasu 75 eurot  (1 kord nädalas)

Kuutasu 150 eurot  (2 korda nädalas)

Kuutasu 35 eurot (solfedžo, 2 korda nädalas)

3. KOORILAULU PÕHIÕPE alates 5. klassist õppetasuga

Kuutasu 30 eurot kuus (koorilaul + solfedžo 2 korda nädalas)

4. KOORILAUL

Kuutasu 10 eurot

Pilliõppe valik:

klaver

trummid

klassikaline kitarr

plokkflööt

flööt

viiul

bänd

vaskpill

EnglishEstonianFrenchGermanGreekItalianPortugueseRomanianRussianSpanish