Kultuuriruum

Kultuuriruum on mõeldud õpilastele hoidmaks nende kodust tulevat teist kultuuri ning neile, kes soovivad lähemalt tundma õppida teiste rahvuste kultuure. Ringidesse saab registreeruda SIIN. 

Jaapani kultuur ja keel 7.-9. klassile ning täiskasvanutele tutvustab saareriigi kultuuri ja keelt. Räägime muuhulgas Jaapani geograafiast, maavärinatest ja vulkaanidest, linnadest, ühiskonnast, eluviisist ja stereotüüpidest. Vaatame ka, kuidas koolilapsed Jaapanis kirjutama ja lugema õpivad. Proovime ka ise kirjutada. Teemade täpne rõhuasetus sõltub ka osalevate õpilaste endi huvidest.
Ring toimub teisipäeviti kell 16.00-17.30 ja alustab 21. septembrist (registreerumine on avatud). Ringi juhendab õp Eva Liias. Kuutasu on 40 €. 

Vene keel ja kultuur edasijõudnutele sobib 1.-2. klassi õpilastele, kes kõnelevad vene keelt emakeelena. Ring annab eesti keelses koolis õppivale lapsele võimaluse arendada ka oma emakeele oskust. 
Ring toimub kolm korda nädalas: esmaspäeviti ja neljapäeviti kell 8.10-8.55 (registreerumine on avatud). Ringi juhendab õp Nadezda Dinis. Kuutasu on 30 €.

Inglise keele suhtluskursus on praktiline lisaväärtus koolitundidele, kus vaid inglise keelses keskkonnas harjutame kõnelemist, kuulamist, kogume suhtlusjulgust ning arendame laiemalt mõtlemis- ja arutlemisoskuseid. Iga nädal on erinev teema (kultuurid, muusika, hobid, filmid), mille üle ühiselt arutletakse. 
Ring avatakse, kui huvilisi lisandub. Hetkel on plaanis ring läbiviia 1.-4. klassile kolmapäeval kell 16.00-16.45 ja 5.-9. klassile kolmapäeval kell 16.45-17.30. Ringi juhendab õp Lorenzo Cavallini. Kuutasu on 30 €. 


Lisainfo:
Maria Juurmaa, huvikooli juht
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

EnglishEstonianFrenchGermanGreekItalianPortugueseRomanianRussianSpanish