Huviringid 2021/2022

Huvikool alustab 6. septembrist. Huviringid ja -kursused toimuvad Püha Johannese Kooli ruumides (Siili 14, Tallinn), tantsu- ja spordiringid lähedalasuvates spordisaalides. Ringid toimuvad pärast tunde, enamasti kella 15.00-st, täiskasvanute ringid 17.00-st. Täpsem tunniplaan selgub septembri esimesel nädalal.

Registreerumine on avatud SIIN lehel. Uue õppeaasta ringide ja kursuste nimekiri on leitav ka lehe allosast ning sisu poolest saab täpsemalt saab ringide kohta lugeda vasakul asuvast menüüst.

Lisainfo:
Maria Juurmaa, huvikooli juht
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Muusika

Lastekoor, õpetaja Ilona Muhel ja Gajane Meletjan (5.–7. klass)
Noortekoor, õpetaja Ilona Muhel ja Gajane Meletjan (8.–9. klass)

Solfedžo, õpetaja Tatjana Kozlova-Johannes

Klaver*, õpetajad Diana Liiv ja Brigitta-Selestine Petropavlova

Jazz- ja levimuusika klaver, õpetaja Lorenzo Cavallini
Trummid, õpetaja Uku Kübar

Flööt*, õpetaja Tarmo Johannes

Viiul*, õpetaja Katreen Hirvoja 

Klassikaline kitarr*, õpetajad Matteo Laurenzi
 ja Ella Elise Maripuu
Kromaatiline kannel*, õpetaja Sakiko Ishii

Väikekannel*, õpetaja Sakiko Ishii

Laulukirjutamine, õpetaja Lorenzo Cavallini
*Võimalik õppida nii vabaõppes (st individuaalõppena üks-kaks korda nädalas) kui ka põhiõppena (2 pilli- ja 2 solfedžotundi nädalas)

Etenduskunstid
Draama, õpetaja Liisbet Leedjärv (1.–3. klass, 4.–6. klass)
Kaasaegne tants, õpetajad Kärt Tõnisson ja Pääsu-Liis Kens (1.–2. klass, 3.–5. klass)


Sport
Spordiring, õpetajad Taavi Tikerpalu ja Tarmo Erik Huttunen (1.–4. klass, 5.–9. klass) 

Jalgpall, Kratila Huvikool (1.–3. klass, 4.–6. klass)

Capoeira, Tallinna Capoeira Spordikool (1.–3. klass, 4.–9. klass)

Karate, Karate-do klubi NÜKE (1.–4. klass)


Kunst
Meisterdamine “Vaata ja imesta”, õpetaja Irmeli Vaher Jaanson (1.–2. klass)

Kunst, õpetaja Carena lassel (3.–5. klass)

Vene kunsti muusika, õpetaja Olga Novikova (4.–6. klass)

Klassikaline maal ja joonistamine, õpetaja Jane Siimso-Merivoo (5.–9. klass)

Fotograafia, õpetaja Kalev Vapper (6.–9. klass)

Raamatuillustratsioon, õpetaja Irmeli Vaher Jaanson (7.–9. klass)

Arvutijoonistamine, õpetaja Joonas Sildre (algõpe 3.–6. klass, edasijõudnud 7.–9. klass ja algõppe läbinud)

Kunstikursused (kursused toimuvad ühe kuu jooksul, 4 korda): 
Akvarell, õpetaja Vira Takinada (5.–9. klass)

Graafika, õpetaja Lembe Ruben (5.–9. klass)

Käsitöö, õpetaja Kairet Mõistus (5.–9. klass)

Floristika, õpetaja Jane Siimso-Merivoo (7.–9. klass)


Käsitöö
Keraamika, õpetaja Hemmelin Malken (1. klass, 2.-4. klass)
Puutöö algajatele, õpetaja Maksim Korvatšov (vene keeles) 

Kultuur
Jaapani keel ja kultuur, õpetaja Eva Liias (7.–9. klass)

Inglise keele suhtluskursus, õpetaja Lorenzo Cavallini

Vene keel edasijõudnutele (emakeelena), õpetaja Nadezda Dinis (1.–2. klass)


Teadus
Robootika, Nutigeen (1.–2. klass)

Tehnoloogia tüdrukutele, Unicorn Squad huvikool, õpetajad Merike Metsala, Eleri Mäesepp 

Täiskasvanutele
Jaapani keel ja kultuur, õpetaja Eva Liias

Inglise keel, õpetaja Riina Karik (algajad, edasijõudnud)

Akvarell, õpetaja Vira Takinada (kursus toimub ühe kuu jooksul, 4 x)

Graafika, õpetaja Lembe Ruben (kursus toimub ühe kuu jooksul, 4 x)


EnglishEstonianFrenchGermanGreekItalianPortugueseRomanianRussianSpanish