Raamatuesitlus 20. märtsil

Kõik huvilised on palutud PJK uue raamatu, metropoliit Hireotheos Vlachose kirjutatud "Õigeusu vaimsus" esitlusele teisipäeval, 20. märtsil kl 17 kooli aatriumis, Siili 14.


Raamatut tutvustab ülempreester Toomas Hirvoja, laulab MPEÕK Nõmme Ristija Johannese koguduse koor, katkendeid loeb näitleja Rain Simmul. Uut raamatut saab esitlusel soetada soodsaima hinnaga.

 

  • Alates 2019/2020 avab PJK koolieelse lasteasutuse ühe segarühma “Jussike”. Tegu on kogukonnakooli noorima võsu ja kõige hellema pesaga, kes kannab endas samu väärtusi ja sama kultuuri kooliga: on hooliv, soe, loominguline ja sõbralik. Väärtustame terviklikku kasvukeskkonda, siiraid suhteid, püüame võimalikult palju viibida õues ja ka lihtsalt koos mängida. Lasteaed on nutivaba.
  • 7.–9. märtsil toimub Tallinnas ja Laulasmaal rahvusvaheline konverents "Metanoia – muutumine, andestus ja leppimine", mida korraldab Püha Johannese Kool koostöös Arvo Pärdi Keskusega.
  • Õpituba lapsevanematele Sel sügisel osaleb Püha Johannese Kool koostöös Eesti Lugemisühinguga Integratsiooni SA toel ja Kultuuriministeeriumi rahastusel projektis „Muukeelsete laste pereliikmete õpituba „Tere, kool!“.