Toetage kooli projekti Hooandjas!

Sel õppeaastal meie koolis toimunud vanemluse vestlusõhtute aluseks olnud dr Philip Mamalakise raamat laste kasvatamisest "Parenting Toward the Kingdom" vajab tõlkimist ja väljaandmist nii eesti kui vene keeles.

Usume, et meie pered saavad palju abi ja tuge raamatust, mis saab eesti versioonis kandma pealkirja "Üles kasvamine".

Seetõttu oleme taas raamatu kirjastamise tõsiselt ette võtnud ja kogume selleks toetust Hooandja portaali kaudu. Meile lisab julgust PJK eelmise Hooandja abil üllitatud teose "Üks öö pühal Athose mäel" edu nii toetusekogujana annetuskeskkonnas, kordustiraaž kui preemia aasta kauneimate raamatute konkursil.

Palun toetage ise ja jagage sõpradele:

https://www.hooandja.ee/…/raamatu-ules-kasvamine-valjaandmi…

Soovime raamatut "Üles kasvamine" esitleda neljapäeval, 3. mail PJK rahvusvahelise hariduskonverentsi "Loodan, järelikult olen" raames, mil astub üles ka selle autor Philip Mamalakis.

  • Alates 2019/2020 avab PJK koolieelse lasteasutuse ühe segarühma “Jussike”. Tegu on kogukonnakooli noorima võsu ja kõige hellema pesaga, kes kannab endas samu väärtusi ja sama kultuuri kooliga: on hooliv, soe, loominguline ja sõbralik. Väärtustame terviklikku kasvukeskkonda, siiraid suhteid, püüame võimalikult palju viibida õues ja ka lihtsalt koos mängida. Lasteaed on nutivaba.
  • 7.–9. märtsil toimub Tallinnas ja Laulasmaal rahvusvaheline konverents "Metanoia – muutumine, andestus ja leppimine", mida korraldab Püha Johannese Kool koostöös Arvo Pärdi Keskusega.
  • Õpituba lapsevanematele Sel sügisel osaleb Püha Johannese Kool koostöös Eesti Lugemisühinguga Integratsiooni SA toel ja Kultuuriministeeriumi rahastusel projektis „Muukeelsete laste pereliikmete õpituba „Tere, kool!“.