Registreerimine eelkooli 2018/2019 õppeaastaks

Tundides õpime lisaks lugemisele, kirjutamisele, arvutamisel ja kunstile-käsitööle koostööd, sõprust, viisakust ja heatahtlikkust.

Väärtustame loovust, käime palju õppekäikudel õues ja muuseumides.

Palume väikeste kooliteeks valmistujate vanematel täita kooli kodulehelt leitava avalduse ja ankeedi. Rühmade täpseks kokkuleppimiseks võtavad õpetajad kõikide registreerunutega ühendust augustikuu teises pooles.

Peredel on võimalik valida kas kaks korda või üks kord nädalas kooskäivate rühmade vahel. Programm mõlemas on sarnane, ent kaks korda nädalas toimuv rühm saab selle läbida põhjalikumalt.
Rühmas on kuni 12 last.

Registreerunud peredega võtavad eelkooliõpetajad ühendust augustikuu teises pooles, et koos leida igale lapsele sobiv rühm. On hommikused ja pärastlõunased, kord või kaks nädalas töötavad rühmad. 
  • Alates 2019/2020 avab PJK koolieelse lasteasutuse ühe segarühma “Jussike”. Tegu on kogukonnakooli noorima võsu ja kõige hellema pesaga, kes kannab endas samu väärtusi ja sama kultuuri kooliga: on hooliv, soe, loominguline ja sõbralik. Väärtustame terviklikku kasvukeskkonda, siiraid suhteid, püüame võimalikult palju viibida õues ja ka lihtsalt koos mängida. Lasteaed on nutivaba.
  • 7.–9. märtsil toimub Tallinnas ja Laulasmaal rahvusvaheline konverents "Metanoia – muutumine, andestus ja leppimine", mida korraldab Püha Johannese Kool koostöös Arvo Pärdi Keskusega.
  • Õpituba lapsevanematele Sel sügisel osaleb Püha Johannese Kool koostöös Eesti Lugemisühinguga Integratsiooni SA toel ja Kultuuriministeeriumi rahastusel projektis „Muukeelsete laste pereliikmete õpituba „Tere, kool!“.